metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Produkty Smart Life od společnosti Hisense získaly ocenění CES 2024 Innovation Awards

  18:24
Čching-tao (Čína) 17. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hisense, globální výrobce spotřební elektroniky a spotřebičů, získala ocenění CES® 2024 Innovation Award za tři své produkty: televizor 110 UX, projekční systém do vozidla a inteligentní vestavnou myčku nádobí.

Každoroční ocenění inovativních výrobků CES Innovation Awards udělované Asociací spotřebních technologií (Consumer Technology Association, CTA), která stojí za veletrhem CES, oceňuje vynikající design a technické řešení nových modelů spotřební techniky.

Revoluce v zobrazovacích technologiích řízená scénáři

Společnost Hisense dosáhla jako průkopník v inovacích LED průmyslu díky své technologii ULED X nebývalé úrovně jasu a realistické kvality obrazu. S vrcholem více než desetiletých zkušeností společnosti Hisense v oblasti výzkumu a vývoje tak přichází hvězdná kvalita LED obrazu pro domácí zábavu.

Hisense 110 UX - Ocenění v kategorii Audio a video komponenty a příslušenství reprezentuje impozantní skok společnosti Hisense v oblasti inovací LED displejů. Model 110 UX představuje novou úroveň přesnosti a výkonu displeje díky tomu, že na ohromné 110palcové obrazovce kombinuje více než 40 000 zón podsvícení, čímž minimalizuje úniky podsvícení a zvyšuje kontrast. Díky vysoce výkonné technologii Mini LED dosahuje nebývalé úrovně jasu až 10 000 nitů, což výrazně zvyšuje kontrast a dynamický rozsah.

Společnost Hisense zároveň přináší špičkovou zobrazovací technologii do automobilového průmyslu se svým prvním projekčním systémem do vozidla In-Vehicle Projection System, který byl oceněn v kategorii Zábava ve vozidle (In-Vehicle Entertainment). Díky bezproblémové integraci vysoce výkonného laserového holografického displeje ve výši očí (head-up display, HUD), panoramatického projekčního displeje a projekčního systému pro vnější osvětlení společnost Hisense přináší revoluci v interakci s inteligentními propojenými vozidly.

Chytrý domácí život budoucnosti

Od uvedení své první velkokapacitní chladničky na americký trh v roce 2019 pokračuje společnost Hisense v rozšiřování svého katalogu domácích spotřebičů, který se rozrostl o plynové a elektrické sporáky, vestavné mikrovlnné trouby, myčky nádobí či chladničky na víno a nápoje.

Nová inteligentní vestavná myčka nádobí Smart Built-In Dishwasher si vysloužila uznání svými inteligentními funkcemi a designem. S nejnovější inteligentní myčkou Hisense mohou uživatelé vložit nádobí, zvolit mycí program a nechat myčku automaticky nadávkovat mycí prostředek v přesném množství požadovaném pro každé mytí.

„Toto ocenění je jen začátkem toho, co nás čeká v oblasti domácích spotřebičů Hisense," řekl prezident Hisense Americas David Gold. Díky zkušenému týmu v USA, který se zabývá špičkovým výkonem výrobků a vývojem nových inovací, se budou spotřebiče Hisense i nadále zdokonalovat a rozšiřovat závratnou rychlostí. Těšíme se, že v příštích několika letech představíme širokou škálu nových produktů a posílíme pozici společnosti Hisense jako lídra ve své kategorii nejen v USA, ale v celé Americe."

Oceněné novinky představí společnost Hisense na veletrhu CES® 2024, který se bude konat od 9. do 12. ledna v kongresovém centru v Las Vegas (centrální hala, stánek 18217).

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2278870/1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2278869/2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2278868/3.jpg

Kontakt: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek