metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Středa 29. května 2024. Svátek má Maxmilián, Maxim

RONDA INVEST a.s. rozdává novým investorům 500 Kč

  8:00

Praha 24. února 2020 (PROTEXT) - Česká společnost RONDA INVEST a.s. spustila investování online přímo na jejím webu a přichází s akčním bonusem 500 Kč pro každého nového investora.

RONDA jakožto P2B platforma vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit, a lidmi s volnými financemi, kteří chtějí investovat s minimálním rizikem. Investoři tímto způsobem tzv. participují na úvěrech. Nově RONDA podporuje všechny nové investory bonusem 500 Kč, který získají při první měsíční výplatě výnosů.

"Touto akcí bychom rádi podpořili potenciální investory, kteří zvažují, kam investovat své finance a zároveň hledají spolehlivého partnera, který jim umožní investici bez většího rizika. Podmínkou pro získání bonusu je investovat minimální částku 10.000 Kč do jakéhokoliv námi nabízeného úvěru do 14 dnů od obdržení akčního kódu, který každý zájemce získá na našich webových stránkách, kde může také rovnou online zainvestovat. Věříme, že díky bonusu motivujeme investory vyzkoušet si náš produkt a ukážeme jim tak funkční a bezpečnou alternativu investování v ČR," říká Marek Košecký, ředitel RONDA INVEST a.s.

Úvěry nabízené k investování jsou krátkodobé v řádech několika měsíců i střednědobé v řádech 2-5 let. Záleží na každém klientovi, jak dlouhou investici preferuje.

"Často se setkáváme s tím, že noví investoři u nás začínají s minimální částkou 10.000 Kč a vybírají si nejkratší nabízené investice. Poté, co zjistí, že jim výnos opravdu měsíčně chodí na účet a poznají výhody osobního přístupu, na kterém si zakládáme, přiinvestují násobně větší částky a nebojí se jít do střednědobých nabízených investic," doplňuje Košecký.

RONDA nabízí k tzv. participacím řadu různých úvěrů s výnosem až 6 % p.a., který se díky bonusu ještě zvýší. Další výhodou ve srovnání s konkurenčními produkty je, že participace nejsou spojeny s žádnými vstupními ani pravidelnými paušálními poplatky.

"Všechny úvěry nabízené k investování jsou zajištěné bonitními nemovitostmi v Praze, středních Čechách a krajských městech. Navíc výše poskytnutého úvěru zpravidla nepřekračuje 70 % hodnoty nemovitosti. V praxi to znamená, že v případě problémů úvěrového klienta prodáme danou nemovitost a investory vyplatíme. Dále jsou úvěry jsou zajištěny ručitelským prohlášením či spoludlužnictvím fyzické osoby, která je vlastníkem úvěrované firmy a notářským zápisem," říká Košecký.

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15 % podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin - Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

RONDA má pobočku v centru Prahy (administrativní centrum Bredovský dvůr - Olivova 2096/4). Více informací o RONDĚ nebo o probíhající akci je možné získat na bezplatné telefonní lince 800 023 099, na e-mailu info@rondainvest.cz, anebo na stránkách www.rondainvest.cz.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Hlavní zprávy

Naši pozůstalí si často přejí, aby obřad nebyl truchlivý, říká zakladatelka spolku Ke kořenům

vydáno 29. května 2024  12:00

Za okny prší. Chmurné dopoledne by mohlo umocňovat i téma rozhovoru. Je to ale jinak. Při povídání s Blankou Javorovou panuje dobrá nálada. Jedna ze...  celý článek

Hnědásek na Hané i můry na Karlštejně. Svaz ochránců si přichystal exkurze do přírody

vydáno 28. května 2024  19:39

Český svaz ochránců přírody přichystal pro zájemce komentované exkurze do přírody. První se koná koncem týdne. Chcete se vydat po stopách nočních motýlů?...  celý článek

Litvínov vybral stavitele nového bazénu. Ještě čeká, zda dostane dotaci

vydáno 29. května 2024  16:02

Nový plavecký bazén v Litvínově zřejmě postaví za více než 367 milionů korun stejné sdružení firem, které mělo o zakázku zájem už před třemi lety. Tendr...  celý článek

Galerie i muzeum v centru Jihlavy se promění, instituce prostaví miliony

vydáno 29. května 2024  16:02

Dvě důležité kulturní instituce v Jihlavě se pustí do modernizací budov. V případě Muzea Vysočiny bude provoz během dva roky trvajících stavebních prací...  celý článek