metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Taťána Kuchařová v noblessním spojení designu a chuti

  13:43
Praha 19. listopadu 2023 (PROTEXT) - Starorůž, champagne, Miss World a luxusní kuchyně Noblessa. Toto kvarteto zahrálo skvělou symfonii designu i chutí a vznikla noblessní kuchařka - Taťána Kuchařová. Jaký je její vztah k designu i kuchařskému umění prozradila v novém projektu, který se dá snadno označit jako "Creme de la Creme" - to nejlepší z nejlepšího.

Taťána Kuchařová miluje design Nositelka titulu Miss World má přirozeně k estetice blízko. Ne každý však ví, že Taťána Kuchařová má vybraný vkus zvláště na interiérový design a může se pochlubit skvěle řešeným designem hned několika bytů. „Pro mě je důležitý každý detail. Ať už jde o můj outfit, make-up nebo prostor, ve kterém žiji. Když jsem hledala společnost pro realizaci bytu, kuchyňské studio Noblessa mě doslova zaujala. Jejich smysl pro design, kvalitu a provedení je přesně to, co jsem hledala," říká Taťána Kuchařová.

Noblessní spojení

Už při plánování své nové kuchyně, a vlastně celého bytu na klíč, bylo jasné, že tahle spolupráce bude mít větší ambice. Taťána Kuchařová se stala tváří projektu, který představuje spojení krásy luxusního designu, kuchařského umění a propojuje celé generace. Se svou přítelkyní, cukrářkou Mirkou Van Gils proto přímo v kuchyňském studiu Noblessa vykouzlili několik lahůdek.

Štědré a Voňavé natáčení

Mirka van Gils a Taťána Kuchařová se rozhodně nesetkávají náhodou ani poprvé. Během podzimu společně pokřtily knihu Štědré a Voňavé. Během chvíle provoněly všechny kouty kuchyňského studia Noblessa. Na řadu přišly podzimní dýňové muffiny a nezapomnělo se ani na klasiku blížících se Vánoc - třený rohlíček. Taťána si tak vyzkoušela jaké to je, péci v luxusních kuchyních, vybavených těmi nejlepšími značkami, jako je Bora, Gaggenau nebo Miele. "Kam se to všechno ztratilo," vzpomínala na doby, kdy se kuchařskému umění učila od své milované babičky.

Těšte se na noblessní look

"Creme de la Creme" - to nejlepší z nejlepšího, tak by se dal popsal výsledný look celé spolupráce. Sami tak budete moci spatřit jaké to je, když si Taťána v luxusní kuchyni připravuje třeba, třeba - čaj. "A proč ne? Nechtěla jsem ze sebe dělat odborníka na gastronomii," vysvětluje. “Vařím jen, když na to mám prostor a pak si to velmi ráda užiji, tedy proč ne noblessně?” Na otázku, zda se v brzké budoucnosti dočkáme nové k(K)uchařské show, odpověděla Taťána tajuplným úsměvem.

Videa Noblessa (Autor: HOFO):

Dýně: https://www.youtube.com/watch?v=PFa-H5G2ZuE

Rohlíček: https://www.noblessa-praha.cz/trene-rohlicky

Rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=8iiRREVK2G0

Odkazy:

Noblessa: https://www.noblessa-praha.cz

facebook: https://www.facebook.com/noblessapraha/

instagram: https://www.instagram.com/noblessakuchyne/

Taťána Kuchařová: https://tatianakucharova.com/cs/

facebook: https://www.facebook.com/tatianakucharova.official/

instagram: https://www.instagram.com/tatianakucharova/

Mirka Van Gils: https://www.mirkavangils.cz/

facebook:https://www.facebook.com/mirkavangils/

instagram:https://www.instagram.com/mirkavangils/

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek