metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava

Televizor Toshiba Z870 je revolucí v audiovizuální domácí zábavě

  8:28
Hongkong 15. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Toshiba TV oznámila nový přírůstek do své flotily špičkových televizorů: model Toshiba Z870, který je připraven poskytnout modernímu divákovi obraz s vysokým rozlišením a kvalitní zvukový výkon.

Herní večery budou díky jedinečným funkcím ještě napínavější a filmová představení ještě autentičtější. Ústředním lákadlem televizoru Toshiba Z870 je jeho displej Mini LED 4K. Tato technologie nabízí výrazný kontrast a přesné barvy. Každičký detail na tváři vašeho oblíbeného herce tak zachycuje s výjimečnou ostrostí: od jednotlivých pramenů vlasů až po nuance výrazu obličeje v nejtmavších a nejsvětlejších scénách, což zaručuje fenomenální zážitek.

Při intenzivním hraní narušuje zážitek hráče každé zpoždění nebo poskočení snímků. 144Hz displej Toshiby Z870 je navržen tak, aby se tento problém nevyskytoval. Rychlý pohyb postavy od úkroků stranou ve strategických hrách až po rychlé honičky v závodních hrách je vždy jasně vykreslen. Funkce Game Mode Pro zajišťuje, že hra na obrazovce je stejně plynulá a pohotová jako hráčovy reflexy.

Doplňuje je technologie Quantum Dot Color, která vytváří přesné živé barvy pro každý snímek, a technologie AMD FreeSync Premium, která zaručuje plynulé hraní a akční sekvence tím, že eliminuje trhání a zadrhávání obrazovky.

V zákulisí se pilně činí vestavěný systém REGZA Engine ZRi a vylepšuje každý vizuální prvek, aby poskytl živější, křišťálově čistý výstup. Vizuální sestavu televizoru Toshiba Z870 doplňují basový reproduktor REGZA Bass Woofer Pro, systém prostorového zvuku ZR 2.1.2 a přední reproduktor. Od jemného šustění listí v klidné filmové scéně až po stupňující se tempo herního soundtracku – můžete se spolehnout, že zvukový výstup bude trvale čistý a přesný.

Nad rámec atraktivních specifikací představuje televizor Toshiba Z870 dokonalé spojení technologií a designu, který řeší výzvy v oblasti zábavy v reálném světě. S příchodem zbrusu nového televizoru Toshiba Z870 na trhy se zvyšují očekávání ohledně dynamiky nejnovějšího modelu a způsobu, jakým naváže na úspěšnou sérii.

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou více než 70letou historii výroby špičkových televizorů. Díky vrozenému smyslu pro inovace vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte Toshiba TV na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208514/image.jpg

KONTAKT: Elina Cao, elina.cao@smplcty.marketing

Hlavní zprávy

Vražda na samém konci světa je moderní vykrádačkou Agathy Christie

Strážce streamu
vydáno 8. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Už měsíc nám streamovací platforma Disney+ každý týden servíruje novou epizodu seriálu Vražda na samém konci světa. Dva závěrečné díly nás ještě čekají....  celý článek

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek