metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina

Televizor Toshiba Z870 je revolucí v audiovizuální domácí zábavě

  8:28
Hongkong 15. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Toshiba TV oznámila nový přírůstek do své flotily špičkových televizorů: model Toshiba Z870, který je připraven poskytnout modernímu divákovi obraz s vysokým rozlišením a kvalitní zvukový výkon.

Herní večery budou díky jedinečným funkcím ještě napínavější a filmová představení ještě autentičtější. Ústředním lákadlem televizoru Toshiba Z870 je jeho displej Mini LED 4K. Tato technologie nabízí výrazný kontrast a přesné barvy. Každičký detail na tváři vašeho oblíbeného herce tak zachycuje s výjimečnou ostrostí: od jednotlivých pramenů vlasů až po nuance výrazu obličeje v nejtmavších a nejsvětlejších scénách, což zaručuje fenomenální zážitek.

Při intenzivním hraní narušuje zážitek hráče každé zpoždění nebo poskočení snímků. 144Hz displej Toshiby Z870 je navržen tak, aby se tento problém nevyskytoval. Rychlý pohyb postavy od úkroků stranou ve strategických hrách až po rychlé honičky v závodních hrách je vždy jasně vykreslen. Funkce Game Mode Pro zajišťuje, že hra na obrazovce je stejně plynulá a pohotová jako hráčovy reflexy.

Doplňuje je technologie Quantum Dot Color, která vytváří přesné živé barvy pro každý snímek, a technologie AMD FreeSync Premium, která zaručuje plynulé hraní a akční sekvence tím, že eliminuje trhání a zadrhávání obrazovky.

V zákulisí se pilně činí vestavěný systém REGZA Engine ZRi a vylepšuje každý vizuální prvek, aby poskytl živější, křišťálově čistý výstup. Vizuální sestavu televizoru Toshiba Z870 doplňují basový reproduktor REGZA Bass Woofer Pro, systém prostorového zvuku ZR 2.1.2 a přední reproduktor. Od jemného šustění listí v klidné filmové scéně až po stupňující se tempo herního soundtracku – můžete se spolehnout, že zvukový výstup bude trvale čistý a přesný.

Nad rámec atraktivních specifikací představuje televizor Toshiba Z870 dokonalé spojení technologií a designu, který řeší výzvy v oblasti zábavy v reálném světě. S příchodem zbrusu nového televizoru Toshiba Z870 na trhy se zvyšují očekávání ohledně dynamiky nejnovějšího modelu a způsobu, jakým naváže na úspěšnou sérii.

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou více než 70letou historii výroby špičkových televizorů. Díky vrozenému smyslu pro inovace vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte Toshiba TV na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208514/image.jpg

KONTAKT: Elina Cao, elina.cao@smplcty.marketing

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek