metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 25 °C

Neděle 23. června 2024. Svátek má Zdeňka

Tradiční motivy a moderní komfort v nově otevřeném hotelu ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm

  15:11
Rožnov pod Radhoštěm (Vsetínsko) 9. ledna 2024 (PROTEXT) - ibis Styles, debutující v České republice, přináší svůj kreativní design a pohodovou atmosféru do malebného regionu moravského Valašska.

První hotel značky ibis Styles v České republice se otevírá turistům i obchodním cestujícím. Umístěn v srdci malebného moravského Valašska plynule spojuje tradiční motivy s moderním komfortem a nabízí okouzlující zážitek v podhorském městečku Rožnov pod Radhoštěm.

Rožnov pod Radhoštěm, ležící v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, si podmaní návštěvníky svým úchvatným okolím. Toto podhorské městečko, oplývající přírodními krásami a kulturním dědictvím, je domovem tradice zakořeněné v jedinečné směsi slovanských a valašských vlivů. Valaši byli pastevci pocházející z jižní části dnešního Rumunska. Ve středověku a raném novověku migrovali přes Karpaty, dostali se až na Moravu, kde zanechali nesmazatelnou stopu ve zvycích, nářečích, hudbě, odívání a kuchyni.

ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se nachází na okraji lesoparku a nabízí profesionální hotelové služby v pěší vzdálenosti od centra města a jeho hlavních atrakcí. Hotel slouží jako vstupní brána do Beskyd, a je tak ideální destinací pro turisty nebo firmy hledající malebné místo pro konference, jednání a další typy akcí.

"Jsme rádi, že můžeme představit tento unikátní koncept. Náš tým cíleně pracoval na vytvoření místa, které spojuje místní tradice s moderním komfortem. Jsme více než připraveni hýčkat naše hosty a pořádat nezapomenutelné akce na pozadí přírodních krás a kulturního dědictví Valašska," říká Pavel Maléř, jednatel společnosti JR Management - Hotel, s.r.o..

ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm je umístěn v zrekonstruované pozdně modernistické budově a může se pochlubit 88 pohodlnými pokoji, restaurací s příjemnou venkovní terasou nebo útulným lobby barem. Hotel nabízí také další vybavení pro relaxační i aktivní pobyt. Patří mezi ně vnitřní i venkovní bazén, dětské hřiště, relax centrum (sauna, masáže, vodoléčba či elektroléčba) a sportovní zařízení (minigolf, tenisový kurt, kuželky, stolní tenis). V hotelu je k dispozici šest konferenčních místností, které pojmou akce až pro 350 účastníků.

Design interiéru ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm je inspirován lidovým vzorem známým z tradičních modrotiskových látek, a je tak poctou místním uměleckým řemeslníkům, jejichž výtvory jsou vystaveny například v nedalekém Valašském muzeu v přírodě. Spojení zdejší tradice s modernistickou architekturou vytváří atmosféru, která dokonale propojuje kouzlo horské krajiny se standardy moderního resortu.

"V ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se rodiny, přátelé a páry mohou spolehnout na to, že tady najdou ideální dovolenou v horách. Zároveň nabízíme vše potřebné pro firmy, které chtějí organizovat konference, setkání a teambuildingové akce v krásně situovaném letovisku. Náš hotel je důkazem závazku značky ibis Styles poskytovat nezapomenutelný zážitek, který odráží ducha a kouzlo jeho okolí," říká Pavel Maléř.

 

###

O ibis Styles

Kreativní design a pohodová atmosféra jsou tím, co cestovatelé najdou, když se ubytují v hotelích ibis Styles. S jedinečným designovým konceptem a sebevědomým, optimistickým přístupem poskytují hotely ibis Styles moderní a profesionální pohostinnost. Přátelský personál se těší na setkání s hosty a udělá vše pro to, aby si klienti užili tento výjimečný pobyt. Páry, rodiny, sólo cestovatelé i obchodní hosté jsou srdečně vítáni ve více než 560 jedinečně navržených hotelích ibis Styles ve více než 45 zemích. Značka ibis Styles je součástí Accor, přední světové hotelové skupiny s více než 5500 ubytovacími zařízeními ve více než 110 zemích. Hotely ibis Styles jsou rovněž zapojeny do věrnostního programu ALL - Accor Live Limitless, který umožňuje přístup k široké škále odměn, služeb a zážitků.

ibis.com | all.accor.com | group.accor.com

 

 

Hlavní zprávy

Víte, kudy a jak jezdívaly železniční vagony ze Smíchova na Florenc? Neuvěříte

vydáno 23. června 2024  11:43

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

Ovčí střeva, dvoumetrový černoch a zrádný robot. Vetřelec slaví 45 let

vydáno 22. června 2024  5:08

„Vetřelec je bezchybný organismus. Jeho dokonalosti se může vyrovnat jenom jeho zrůdnost,“ cedí mezi zuby android Ash. Tváří v tvář Ripleyové obdivuje...  celý článek

Stopy po okupačních kulkách, které vydržely na fasádě a také vlajkodržáky na Letné

vydáno 16. června 2024  11:30

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek

České pivovary kráčejí k udržitelnosti a zároveň se snaží šetřit životní prostředí

vydáno 15. června 2024  8:32

Radegast chce zadržet v krajině více vody, než sám spotřebuje. Tento projekt přijde na miliony korun. Plzeňský Prazdroj zase vyvinul úspornější chladič...  celý článek