metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Začíná akce EcoFlow Black Friday: pořiďte si kvalitní energetická řešení za nejvýhodnější cenu

  8:30
Düsseldorf (Německo) 16. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Zpříjemněte si Vánoce špičkovými technologiemi EcoFlow

Společnost EcoFlow, přední výrobce ekologických energetických řešení, dnes zahajuje Black Friday výprodej a nabízí vysoké slevy na špičková energetická řešení včetně přenosných bateriových stanic, solárních panelů a dalších.

Zákazníci se mohou k výprodeji EcoFlow Black Friday dostat prostřednictvím webových stránek EcoFlow nebo Amazonu . Díky základním technologiím společnosti EcoFlow, mezi něž patří špičková baterie LFP pro elektromobily, systém správy baterií EcoFlow a technologie X-Boost a X-Stream, mají zákazníci záruku bezpečného, spolehlivého, výkonného a inteligentního energetického řešení za jedny z nejkonkurenceschopnějších cen roku s úsporou až 1100 €:

DELTA Max 2000 + PowerStream

Balkonové elektrárny, které jsou v letošním roce pravděpodobně nejžhavějším zbožím v oblasti energetiky, se staly nedílnou součástí udržitelného životního stylu mnoha domácností. Spojením mikroměniče EcoFlow PowerStream se zařízením DELTA Max (2000) mohou zákazníci získat balkónovou elektrárnu s přenosným úložištěm, které ukládá přebytečnou solární energii během dne pro použití v noci. Cena balíčku , je během Black Friday snížena o 110 €, a vyjde tak na 1569 €.

DELTA 2

Pořiďte si jedu z nejuniverzálnějších přenosných bateriových stanic EcoFlow se slevou 150 €. DELTA 2 je určena pro venkovní i domácí použití a má kapacitu 1 kWh, kterou lze rozšířit na 3 kWh pomocí dalších baterií. A co je ještě důležitější, lithium-železo-fosfátová technologie baterie DELTA 2 umožňuje 3000 plných nabíjecích cyklů, což jí dává 10letou životnost, která je 6krát delší než průměr v oboru.

DELTA Pro

DELTA Pro , jejíž původní cena byla 3599 €, je během výprodeje Black Friday zlevněna na pouhých 3099 €. DELTA Pro, jeden z vlajkových produktů společnosti EcoFlow, nabízí díky své velké kapacitě a silnému výkonu dokonalé řešení pro přenosné nouzové napájení. Díky technologii EcoFlow X-Boost může DELTA Pro napájet zařízení s výkonem až 4 500 W. To znamená, že uživatelé mohou pomocí DELTA Pro napájet 99 % domácích spotřeičů a nemusejí dělat kompromisy ani v době nouze.

RIVER 2 Pro

RIVER 2 Pro váží pouhých 7,8 kg a přesto se může pochlubit kapacitou 768 Wh, takže je ideálním společníkem pro outdoorové aktivity. Díky patentované technologii X-Stream společnosti EcoFlow lze baterii RIVER 2 Pro dobít z 0 na 100 % za 70 minut, což je pětkrát rychleji, než je průměr v oboru, a uživatelé tak mohou být vždy připraveni vyrazit za dobrodružstvím. S cenou sníženou o 120 € stojí nyní RIVER 2 Pro pouze 679 €.

220W dvoustranný přenosný solární panel

Přenosný 220W solární panel EcoFlow s konstrukcí dva v jednom dokáže zachytit až o 25 % více solární energie. Ve spojení s přenosnými bateriovými stanicemi EcoFlow mohou uživatelé vyrábět udržitelnou energii venku i doma. Původní cena 220W přenosného solárního panelu Bifacial 499 € byla snížena na 429 €.

Kromě výše uvedených produktů jsou v rámci výprodeje Black Friday k dispozici za zvýhodněné ceny také stanice DELTA Max 1600, generátor Dual Fuel Smart Generator, 160W přenosný solární panel a další produkty EcoFlow. Kompletní informace o výprodeji naleznou zákazníci na webových stránkách společnosti EcoFlow.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je přední dodavatel ekologických energetických řešení s vizí přinášet energii novému světu. Od svého založení v roce 2017 si společnost EcoFlow klade za cíl stát se spolehlivým a důvěryhodným energetickým společníkem pro jednotlivce a rodiny po celém světě a poskytovat dostupná a obnovitelná energetická řešení doma, venku i v mobilních prostorách. V současné době má společnost EcoFlow provozní ústředí v USA, Německu a Japonsku a poskytuje služby více než 2,5 milionům uživatelů na více než 100 trzích po celém světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2275866/image.jpg 

KONTAKT: Magda Teresa Partyka, manažerka komunikace pro Evropu, magda.teresa.partyka@ecoflow.com; Don Dong, manažer globální komunikace, don.dong@ecoflow.com 

 

 

 

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek