metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 1 °C

Pátek 2. prosince 2022. Svátek má Blanka

První zápas mistrovství začal v neděli večer, autobusy Higer již čekaly

  17:29
Su-čou (Čína) 22. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Katar se v neděli večer se začátkem prvního zápasu mistrovství stal centrem pozornosti milionů fotbalových fanoušků po celém světě. Na ty, kteří jej budou sledovat osobně, již před stadionem čekají autobusy přepravní služby Higer.

„Na stadionech Lusail Iconic Stadium, Ahmad bin Ali Stadium, Khalifa International Stadium, Al Thumama Stadium a Al Janoub Stadium jsme přistavili autobusy společnosti Higer, která se stará o dopravu během mistrovství," uvedl ředitel servisního týmu Higer Bus.

V Kataru zatím vytváří blikající neony a vlající vlajky slavnostní atmosféru a budovy pokrývají obří plakáty fotbalových hvězd. Ulice zaplňují skupiny fanoušků v dresech svých oblíbených týmů a s národními vlajkami.

Tyto davy, jakkoliv rušné a hlučné, však mají svůj pořádek. Na fanoušky již při opouštění letiště čekaly fronty kyvadlových autobusů, směřujících po několika trasách k různým hotelům či atrakcím. Autobusy, které jezdí přímo z hotelů a stanic metra na stadion, jsou v provozu nepřetržitě a pro fanoušky s kartami Hayya jsou zdarma. Linky obsluhují pohodlné, tiché a rychlé čínské autobusy Higer. Ty jsou mezi fanoušky velmi populární.

Jak uvedl fanoušek z Brazílie: „Na fotbale na Blízkém východě jsem poprvé a akce je perfektně zorganizovaná. Zejména autobusová doprava je velmi efektivní. Díky těmto autobusům stihnu za den dva i tři zápasy. A jsou i velmi pohodlné – někdy je v nich plno lidí, ale klimatizace funguje stále stejně dobře a potichu."

Řidič autobusu z katarské společnosti Mowasalat si pochvaluje autobusy Higer: „Pro Mowasalat pracuji už mnoho let a autobusy Higer Bus řídím od Asijských her v Dauhá v roce 2006. Jsou nejen spolehlivé, ale i uživatelsky přívětivé, se stále vyšším komfortem řízení. Jejich poprodejní záruční tým je vždy k dispozici a problémy dokáže rychle vyřešit."

Technik terénního servisu a zároveň dlouholetý fotbalový fanoušek k tomu dodává: „Vyrůstal jsem s láskou k fotbalu a vždycky sledoval živé přenosy v televizi. Všichni jsme teď hrdí, že máme příležitost podpořit tento turnaj a posloužit jeho fanouškům svou prací."

Během turnaje byli všichni členové terénního servisu v nepřetržité pohotovosti na určených místech pro operační plánování, plní fotbalového ducha houževnatosti a spolupráce a oddaní pečlivé práci a snaze o maximální výkon. Dodali tak této celosvětové fotbalové události ještě více lesku.

Uvnitř stadionu se již naplno rozhořel nelítostný boj mezi dvěma týmy. Před stadionem zatím čekají autobusy Higer Bus, aby přispěly k atmosféře lásky a nadšení pro fotbal, touhy po vítězství i po lepším životě.

Lepší cesta s Higerem, lepší cesta spolu! Higer Bus startuje do světa!

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1951762/Higer_Infographic.jpg

KONTAKT: Li Pupu, Tel: 13466544432, e-mail: lipupu@dsconsulting.com

Hlavní zprávy

Cílem není vysmívat se kartářkám. Analýzu parapsychologie nečekejte, říká Tereza Hofová

vydáno 1. prosince 2022  15:00

Říkají o ní, že se s lehkostí pohybuje mezi komerční i nezávislou scénou, filmem a divadlem, Prahou a Reykjavíkem. Tereza Hofová si v novém snímku...  celý článek

Jaké jsou časté triky kybernetických útočníků? Velký nátlak a časová tíseň

vydáno 1. prosince 2022  8:20

Počet on-line útoků stále roste. Několika účinnými kroky si můžete ochránit peníze.  celý článek

Změny v topení? Mnozí se vracejí ke dřevu a uhlí, evidují to také naše vlastní nosy

vydáno 1. prosince 2022  6:52

Proti blankytnému nebi se rýsuje úzký proužek dýmu z komína. Podobný obrázek vidíme stále častěji. A také to cítíme.  celý článek

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek