metro.cz

Počasí v Praze

7 °C / 14 °C

Čtvrtek 30. března 2023. Svátek má Arnošt

Další 1 fotografie v galerii
Pyšelský kopeček | foto: Zonerama/Juroko

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pyšelský kopeček prověří ultramaratonce i televizního moderátora Jana Smetanu

Komerční sdělení Obec Pyšely na Benešovsku bude v sobotu 9. dubna posedmé dějištěm trailového závodu Pyšelský kopeček. V jeho rámci si přijdou na své všechny výkonnostní kategorie od ultramaratonců, přes rekreační běžce, mládež a děti až po vyznavače canicrossu.

Kvalitu akce dokazuje skutečnost, že byl na základě hlasování samotných sportovců v minulém roce oceněn titulem Běžecká perla Středočeského kraje.

Letos se stal součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je vydavatelství Mafra..

Pyšelský kopeček

Milovníci běhu ve volné přírodě se budou scházet v prostoru startu v areálu hasičské zbrojnice Pyšely v sobotu od časného rána. Nejdelší trasa na 70 km – ultraPUNKtrail – odstartuje již v 7 hodin. Závodníkům bude k dispozici sedm občerstvovacích stanic, organizátoři přesto apelují na běžce, aby nevyráželi bez nabitého telefonu, kartičky pojištěnce, občanského průkazu, izotermické fólie a elastického obinadla. Doporučují i čelovku, alespoň litr pití, nouzové jídlo, dobré oblečení, trekové hole a dostatečnou hotovost pro případ nedokončení závodu.

„Náš ultraPUNKtrail je spolu s tratí Pyšelského kopečku na jedenadvacet kilometrů jedním z pouhých šesti závodů v České republice, které zařadila mezinárodní organizace International Trail Running Association na listinu běhů, v nichž lze vybojovat kvalifikační body k účasti na legendárním Ultra-Trailu du Mont-Blanc. Ani naši běžci však nebudou mít snadné podmínky, do cesty se jim postaví třeba stále ještě vysněžená sjezdovka,“ vysvětlil Peter Matisko..

Pyšelský kopeček

Zatímco ultramaratonci budou dávno v akci, zpestří program od 11 hodin dětské závody. Po jejich vyhlášení budou od 13,50 hodin v přibližně desetiminutových intervalech startovat závody v canicrossu na 21, 10,5 a 5 km. Tou dobou mikrofon odloží tradiční moderátor akce Jan Smetana, známý ze sportovní redakce České televize, aby poměřil síly s ostatními na střední distanci. „Těší nás, že Honza náš závod už považuje za svou domovskou akci. Čeká ho vlastně dvojboj – práce i zábava,“ dodal Peter Matisko.

Hlavní zprávy

Velmi oblíbený dopravce Martin Uher. Pendleři jej rozhodně chtějí dál

vydáno 30. března 2023  5:09

Ukončí Martin Uher své více než tři desítky let trvající působení na Mníšecku a Dobříšsku? Tahle otázka pálí mnohé pendlery, kteří z oblasti denně cestují...  celý článek

Nahlédněte do velkolepé barokní knihovny. Ráno je to jenom za polovinu

vydáno 29. března 2023  20:20

Prague City Tourism rozšiřuje svou nabídku o turistickou trasu v Klementinu.  celý článek

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek