metro.cz

Počasí v Praze

-6 °C / -1 °C

Úterý, 22. ledna 2019. Svátek má Slavomír.
Ragbistky Tatry Smíchov rozdávají na Andělu deník Metro.
Dalších 15 fotografií v galerii
Ragbistky Tatry Smíchov rozdávají na Andělu deník Metro. | foto: Josef Škvor, Metro.cz

Ragbistky Tatrovky si před mistrovstvím přivstaly, rozdávaly deník Metro

7. října 2016  13:57 Josef Škvor Metro.cz
Ragbistky Tatry Smíchov odlétají v sobotu na mistrovství Evropy. Některé z nich si ale odskočily od balení a příprav a rozdávaly ráno Pražanům u Anděla deník Metro.

Nejprve to vypadalo téměř jako módní přehlídka. To když se pětice ragbistek Tatry Smíchov v sedm ráno na Andělu před obchodem s módou převlékala do oddílových dresů. Přišly rozdávat deník Metro, v němž se o nich zrovna psalo.

Fotogalerie

„Čééské ragbistky jedou poprvé na mistrovství Evropy, ráágbistky jedou do Španělska,“ provolává hlasem téměř profesionálního kolportéra nejmladší hráčka, teprve čtrnáctiletá Viktorie Lančová. Ta si hlavu dokonce vyzdobila ragbyovou přilbou, z níž vykukují dva krátké culíky.

„V Tatře máme založený i B tým, takže hrajeme ve dvou sedmičkových ligách. Jsme ideální pro začátečnice, protože jim zaručíme, že si u nás mohou zahrát,“ říká Kateřina Pokorná, která povede na mistrovství Evropy český tým jako kapitánka.

„Dobré ráno,“ snaží se při rozdávání novin vykouzlit úsměv na tvářích lidí, kteří zamyšleně vycházejí z metra, stavební inženýrka Gábina Kadlecová. Je to pro ni příjemné odreagování. Jinak ale umí navrhovat i mosty. Teď zrovna jeden v Jihoafrické republice.

Na závěr se dívky fotí společně s hráčkami Sparty, které přijely s rozdáváním Metra pomoct. Přivezly i šišatý ragbyový míč, na který lákají adeptky tohoto tvrdého, ale férového sportu.

Komentáře

Hlavní zprávy

Obchod se strachem. Rodiče platí dětem tisíce za kurzy

Ilustrační snímek
vydáno 22. ledna 2019  12:27

Pět set korun, ale i devět tisíc. O přípravy na středoškolské přijímačky je velký zájem.  celý článek

V paneláku mají zkušebnu a dokonce nahrávací studio. Sousedům to nevadí

Filip Brouk a jeho R2D2 na Folimance.
vydáno 22. ledna 2019  10:58

V obyčejném panelovém domě na okraji Prahy si manželé Marianovi z bytu 5+1, ve kterém bydlí, vytvořili profesionální nahrávací a masteringové studio Klíč....  celý článek

Proměnu průduchu na droida R2D2 z Hvězdných válek mapuje nový dokument

Filip Brouk a jeho R2D2 na Folimance.
vydáno 22. ledna 2019  6:52

Když se před rokem a půl prakticky přes noc přeměnila betonová větrací šachta v parku Folimanka na třímetrový model robota z filmové série Star Wars,...  celý článek

Sloupek Mardoši: Zvonky dveří

Mardoša, člen skupiny Tata Bojs
vydáno 21. ledna 2019  10:15

V našich představách nám spílali z oken, házeli věci, smáli se, zuřili, píše Mardoša pro deník Metro ve svém sloupku.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám