metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 18 °C

Středa, 29. září 2021. Svátek má Michal.
Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení | foto: Správa železnic

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení

Komerční sdělení Nádraží v Praze-Dejvicích se druhou zářijovou sobotu stane opět dějištěm Rodinného dne Správy železnic. Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program určený pro všechny věkové kategorie. Jeho součástí budou i jízdy historických vozidel, které připravily České dráhy v rámci svého regionálního dne železnice.

Pro děti budou na louce mezi kolejištěm stanice Praha-Dejvice a ulicí Milady Horákové připraveny nejrůznější sportovní disciplíny. Budou si moci například zaskákat v pytli, vyzkoušet košíkovou či minigolf, zastřílet si z luku či prokázat svou obratnost při hodu kroužků na cíl. Po splnění soutěžních úkolů budou na děti čekat skákací hrad, velká skluzavka či oblíbený Lovec světla.

Pro dospělé návštěvníky budou určeny stánky s informacemi o přípravě výstavby vysokorychlostních tratí v Česku nebo o plánovaných i probíhajících stavbách na české železnici. Zájemci zde budou moci získat například informace o aktuálním stavu přípravy modernizace železniční trati z Prahy do Kladna a realizace odbočky na Letiště Václava Havla. Prostor dostane také projekt Bezpečná železnice, na stánku se budou promítat bezpečnostní videa a budou probíhat soutěže o hodnotné ceny. Ukázky své činnosti předvedou drážní hasiči. Chybět nebude také prezentace Správy železnic jako perspektivního zaměstnavatele.

Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení

Pro dopravu z Masarykova nádraží do Dejvic můžete po celý den využít zvláštní parní vlaky v čele s unikátní lokomotivou Heligon nebo historickou motorovou soupravu.

Hlavní zprávy

Požitek ze skateboardingu je nádherná věc, říká trenér Martin Hořák

vydáno 28. září 2021  17:54

Jednatřicetiletý trenér skateboardingu Martin Hořák má na ruce vytetovaný nápis Skate is My Life. Tomuto sportu se věnuje už dvaadvacet let i jako aktivní...  celý článek

Opravdu nám scházejí všechny stavby, které jsme bourali? A ještě zbouráme?

PRAHA? AHA!
vydáno 28. září 2021  16:05

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Český unikát. Podívejte se přímo do kladenských věžáků

vydáno 27. září 2021  5:06

Přijeďte na vlastní kůži zažít, že Kladno není jen kolébkou hokejových nadějí, ale nabízí mnohem víc.  celý článek

Autobusoví šotoušové měli svátek. V Letňanech se konala přehlídka

vydáno 27. září 2021  4:47

Čtvrtý ročník Autobusového dne PID potěšil v sobotu v Praze všechny milovníky veřejné dopravy. Na autobusovém terminálu u stanice metra Letňany se konala...  celý článek

Vaše fotky z Prahy