metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 1 °C

Středa 8. února 2023. Svátek má Milada

RONDA INVEST půjčila na nové projekty už přes 1 miliardu Kč

  14:03
Praha 2. července 2021 (PROTEXT) - · RONDA INVEST překročila hranici 1 miliardy Kč, které platforma půjčila na nové projekty.

· Čeští i slovenští investoři mohou do zajištěných podnikatelských úvěrů investovat jak v eurech, tak i v českých korunách s výnosem až 6 % p.a.

RONDA NVEST a.s. je českou FinTech společností podnikatele Vladimíra Komára, majitele kosmetické společnosti Dermacol.

Český fintech startup RONDA INVEST umožňuje drobným i větším investorům zhodnocení peněz prostřednictvím financování developerských projektů a dalších zajímavých podnikatelských záměrů.

Možnost investovat do nemovitostních projektů, která byla dříve pouze výsadou bank, fondů a velkých institucionálních investorů, je nyní zpřístupněna i drobným investorům. Těm se tak otevřela zajímavá příležitost, jak vydělat na nemovitostech bez nutnosti disponovat milionovým kapitálem. A vzhledem k rostoucím obavám Čechů z inflace této příležitosti využívá čím dál více lidí.

Od roku 2018, kdy je RONDA INVEST na trhu, už investoři vydělali na úrocích 45 milionů Kč. I přes zpřísnění úvěrové politiky v období pandemie koronaviru se nyní společnosti RONDA INVEST podařilo dosáhnout významného milníku, kterým je jedna miliarda korun rozpůjčovaných podnikatelům na jejich projekty.

RONDA INVEST umožňuje investovat i v EUR

Investovat u RONDY INVEST je možné jednoduše a online prostřednictvím investiční platformy, kde si mohou investoři vybírat z projektů v českých korunách i v eurech.

"Rok 2021 přinesl velký milník nejen v překročení jedné miliardy ale také v podobě ještě většího otevření se klientům ze zahraničí. Do budoucna chceme dále rozšiřovat nabídku našich produktů v českých korunách a zároveň postupně nabídnout vícero titulů v měně EUR," uvádí Lukáš Blažek, obchodní ředitel RONDY INVEST.

O společnosti RONDA INVEST

RONDA INVEST a.s. je českou P2B platformou, která se na jednu stranu zaměřuje na poskytování úvěrů zajištěných nemovitostmi pro malé a střední podnikatele v Česku a na Slovensku, a na straně druhé nabízí možnost firmám i lidem do těchto úvěrů s minimálním rizikem investovat. Každý úvěr k investici je zajištěn bonitní nemovitostí prostřednictvím zástavního práva a notářského zápisu se svolením k vykonatelnosti. Výše poskytovaných úvěrů nepřesahuje 70 % hodnoty dané nemovitosti. Výnosy dostávají investoři každý měsíc na účet a neplatí žádné vstupní ani pravidelné poplatky. Web www.rondainvest.cz

Kontakt:

Andrea Kubisová

Marketing specialista

RONDA INVEST a.s.

andrea.kubisova@rondainvest.cz

www.rondainvest.cz

Hlavní zprávy

Zlej blesk. Podívali jsme se do výčepu pivovaru, který konečně přistál v Kobylisích

vydáno 8. února 2023  5:52

„Otevřeno denně 16–20.“ Na ceduli je přimalovaná šipka. Otevíráme mřížovanou branku a za chvilku už bereme za kliku prosklených dveří. Dýchne na nás...  celý článek

Komerční sdělení

Žáci bohumínských škol změří síly v rámci akce Veslujeme do středu země

vydáno 8. února 2023

V pondělí 13. února zpestří program bohumínských základních i středních škol další ročník akce s názvem Veslujeme do středu země. Tentokrát mezi sebou...  celý článek

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek