metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 18 °C

Pátek, 18. října 2019. Svátek má Lukáš.
U výstupu ze stanice metra Strašnická to v pátek vypadalo podobně, jako na...
Další 3 fotografie v galerii
U výstupu ze stanice metra Strašnická to v pátek vypadalo podobně, jako na nedalekém beachvolejbalovém hřišti na Gutovce. | foto: Metro.cz

Na Strašnické se hrál volejbal. Beachvolejbalisté rozdávali deník Metro

28. listopadu 2016  9:49 Filip Jaroševský Metro.cz
U výstupu ze stanice metra Strašnická to v pátek vypadalo podobně, jako na nedalekém beachvolejbalovém hřišti na Gutovce. Novopečení kameloti z klubu Beachservice si totiž rozdávání deníku Metro ozvláštnili hrou s míčem.

„Přihraj!,“ halasí šéftrenér klubu Martin Takáč, zatímco mu kolegyně Petra Maráčková přihrává volejbalový míč. Do něj se ale vzápětí opírá vítr, a to tak prudce, že se raději opět začínají věnovat rozdávání.

Fotogalerie

„Ještě tady něco rozbijeme a nikdo k nám nebude do klubu chtít,“ směje se Petra. O pár kroků dál se zapovídává jeden ze starších členů klubu Ondřej Šotola s jednou ze sympatických maminek s kočárkem. Ty se po zaznění slova kroužek hrnou na hráče, oblečené v klubových bundách, jako vosy na perník.

Seriál pokračuje

Klub Beachservice pořádá řadu akcí i pro nečleny klubu.

Třeba každý pátek si na Gutovce může odpoledne zahrát každý dospělý, který přijde. Více informací najdete na www.beachservice.cz

Už v pátek 2. prosince budou deník Metro rozdávat členové klubu vodního póla Stepp Praha. V kameloty se změní na stanici Pražského povstání.

„Chodí k vám děti rády?“ ptá se zvědavě jedna z nich. Než ale stačí kdokoliv odpovědět, ozývá se dětský hlas jedenáctiletého Ondry Turka, který při cestě do školy narazil na novopečené kameloty. „Nazdar trenére. Co tady děláš?“, diví se Ondra a bere si z jeho rukou výtisk s článkem o jeho klubu.

Když jsou konečně všechny deníky Metro rozdány, přichází na řadu sdělit si dojmy. Nejvíc překvapený je z rozdávání šéftrenér.

„Nejvíc mě dostalo to množství hráčů od nás z klubu, kterým jsme dnes Metro rozdali. Hlavně ten Ondra. To byl dřív tak zlobivej kluk! Teď má ale spoustu kamarádů,“ pokyvuje hlavou Martin Takáč.

Komentáře

Hlavní zprávy

Skoro padesát odtahů za den. Strážníci museli přitvrdit

Ilustrační snímek
vydáno 17. října 2019  15:09

„Pozor! Od úterka jsme zpřísnili dohled v modrých zónách placeného stání, který se projeví zvýšeným počtem odtahů.“ S tímto varováním přišli začátkem...  celý článek

Za havárie aut mohou mobily, ale také moderní technologie

Ilustrační snímek
vydáno 17. října 2019  13:48

Těžká bouračka kamionu a osobních vozů na dálnici navozuje otázku: čemu se řidiči při jízdě věnují?  celý článek

Správa komunikací se pouští do klíčových oprav. Některým chybí termíny i objízdné trasy

Křižovatka v Újezdě byla dle radnice nebezpečná.
vydáno 17. října 2019  10:38

Kdo někdy jel přes hlavní křižovatku v Újezdě nad Lesy, ten dobře ví, proč je potřeba nepřehledný úsek opravit. Při přejíždění ze Staroújezdské ulice do...  celý článek

Je zvířecí kostým nad divadlo? Deník Metro otestoval novou vyhlášku

Je zvířecí kostým nad divadlo? Deník Metro otestoval novou vyhlášku
vydáno 17. října 2019  8:20

Mají úředníci, strážníci a buskeři jasno o změnách, které platí od úterý? Ne o všech.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám