metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / 0 °C

Neděle 5. února 2023. Svátek má Dobromila

Saúdská Arábie bude dnes hostit zápas o italský Superpohár mezi Interem Milán a AC Milán

  10:20
Rijád (Saúdská Arábie) 21. ledna 2023 (PROTEXT/BusinessWire) - Rijád, hlavní město Saúdské Arábie, bude dnes od 22:00 místního času na stadionu krále Fahda v Rijádu hostit zápas o italský Superpohár mezi mistrem ligy AC Milán a vítězem poháru Interem Milán. Tuto událost pořádá ministerstvo sportu v rámci sportovních podniků 2. ročníku akce Diriyah Season.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005767/cs/

Fotbalovými fanoušky v Saúdské Arábii i ve světě dlouho očekávaný turnaj nabídne napínavý zápas o italský Superpohár mezi dvěma milánskými giganty, Interem, aktuálním držitelem Coppa Italia, a AC Milán. Oba kluby se utkají v impozantním derby.

Saúdská Arábie již dříve hostila italský Superpohár v letech 2018 a 2019, kdy se ve městě Džidda odehrál první ročník mezi Juventusem a Milánem na stadionu King Abdullah Sports City. Druhý ročník se pak odehrál na stadionu King Saud University v Rijádu mezi Juventusem a Laziem.

Království hostí tuto významnou akci v rámci mezinárodních sportovních turnajů a podniků konaných u příležitosti akce Diriyah Season 2022, které pořádá ministerstvo sportu s cílem dosáhnout cílů Vize království pro rok 2030 a jako jednu z iniciativ programu „Kvalita života“. V rámci tohoto programu království pořádá ty nejvelkolepější a nejvýznamnější sportovní akce s cílem zprostředkovat návštěvníkům Diriyah Season skvělé zážitky prostřednictvím úžasných aktivit.

*Zdroj: AETOSWire

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005767/cs/

Kontakt:

Dany Abadie – Výkonný ředitel

dany.abadie@squidnomad.com

Zdroj: Saudi Arabia Ministry of Sport

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Hlavní zprávy

Zmizelá fontána za obchodním domem Máj. Vystřídala ji Kafkova otáčecí hlava

vydáno 5. února 2023  11:30

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Konspirace se rojí i kolem voleb. Všichni hledají zásahy tajných služeb nebo mocností

vydáno 3. února 2023  14:36

„Náhoda? Nemyslím si!“ O výhru Pavla se údajně postaral šikovně nastavený software. Vznikla prý „osa zla“.  celý článek

Šílená noc je vánoční verze Vyproštění, krvavější Sám doma i pupkatější Smrtonosná past

Strážce streamu
vydáno 3. února 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Akční komedie Šílená noc (anglicky Violent Night) byla jedním z nejpříjemnějších překvapení konce loňského roku. Herec David Harbour byl jako Santa Claus...  celý článek

České hory a nížiny obývají duchové, skřítci i princezna. Zveme vás na návštěvu

vydáno 3. února 2023  7:30

Máte-li dobré úmysly, pak jste mezi pohádkovými bytostmi vítáni. Pozor by si však měli dát zloduši.  celý článek