metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 16 °C

Středa, 18. září 2019. Svátek má Kryštof.
Speed dating v kavárně
Větší foto
Speed dating v kavárně | foto: Agentura Rychlý Rande - Jaroslav Šmíd

Seznamte se na horolezecké stěně. Nebo za tři minuty v kavárně

23. října 2014  8:00 Filip Jaroševský Metro.cz
Jste sami a nedaří se vám sehnat vhodného partnera či partnerku? Praha nabízí mnoho možností, jak si rozšířit obzory prostřednictvím seznamovacích akcí. Zkuste seznamovací agenturu.

„Seznamování probíhá formou takzvaného speed datingu neboli rychlého rande. Jedná se o osobní setkání v kavárně, kde si zájemci o seznámení vzájemně povídají vždy tři minuty a postupně se střídají, až se seznámí každá žena s každým mužem a naopak,“ vysvětluje průběh setkání jejich moderátor Jaroslav Šmíd z portálu rychlyrande.cz.

Na seznamovací akce prý nechodí jen zoufalci

„Standardně se sejde dvanáct žen a dvanáct mužů. Do připravených dotazníků pak každý doplní, zda se chce s protějškem ještě setkat. Následně vše vyhodnotíme a výsledky pošleme na e-mail. V případě, že se žena i muž chtějí ještě sejít, dostanou na sebe kontakty a pak už je na nich, aby si další rande domluvili,“ dodává Šmíd.

Na akcích se můžete seznámit se zajímavými lidmi. „Každého hned napadne, že účastníci budou asi pěkní zoufalci, ale opak je pravdou. Z osmdesáti procent přicházejí lidé, kteří pochopili, že je to ideální forma seznámení v době, kdy nemají čas na seznamování po internetu a v barech. Tady na jednom místě za dvě hodiny potkají hned deset až patnáct protějšků. Má to jisté kouzlo a napětí,“ doplňuje Šmíd.

Připraví vám seznámení snů jako z filmu

Další možností je zúčastnit se akcí ušitých vám přímo na míru. „Naším prostřednictvím se můžete seznámit třeba na horolezecké stěně, dobročinné akci nebo na angličtině v kavárně. Každý si u nás najde něco. Navíc, když nám někdo dá zajímavý návrh na akci, rádi se necháme inspirovat,“ láká nezadané Dana Eliášová ze seznamovací agentury Exceptionals.

Seznámení prostřednictvím agentur vyhledávají spíše mladší ročníky. „Nejčastěji naše služby využívají mladí lidé ve věku dvaceti šesti až čtyřiceti let,“ dodává Eliášová. Další možností je seznámení na divadelním představení pro nezadané. Ta obvykle nabízejí jednou ročně některá pražská divadla. Ta se však chystají až příští rok. „Představení pro nezadané chystáme až na únor, v období Valentýna,“ říká Tereza Mrzenová z divadla Rokoko.

Seznamovací agentury

Kdo mi seznámení zprostředkuje.

Komentáře

Hlavní zprávy

Češi stále častěji platí mobilem

Platba mobilem s NFC
vydáno 18. září 2019  5:55

Digitální placení výsadou mladých? Internetové bankovnictví zvládají bez potíží i senioři.  celý článek

Elektroparkování zdarma? Mimo Prahu zatím s obtížemi

Elektromobil na hradeckém Masarykově náměstí (5. června 2012)
vydáno 17. září 2019  5:53

Praha ulehčuje majitelům „čistých“ aut život. Parkují zdarma. V dalších městech je to problém.  celý článek

Sloupek Mardoši: Vyhořel u ohně

Mardoša, člen skupiny Tata Bojs
vydáno 16. září 2019  16:10

Na kytaru u táboráku jsem hrál naposled někdy ve čtrnácti. Od té doby mně sem tam někdo řekne, ať zahraju („hraješ přece v kapele“), ale to je v podstatě...  celý článek

Čechy trápí i jiné choroby než rakovina. Přitom jsou, na rozdíl od ní, nevyléčitelné

Ilustrační snímek
vydáno 16. září 2019  5:51

Onemocnění Karla Gotta zvedlo zájem veřejnosti o zhoubné nemoci.   celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám