metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 18 °C

Pondělí 26. září 2022. Svátek má Andrea

Větší foto
Speed dating v kavárně | foto: Agentura Rychlý Rande - Jaroslav Šmíd

Seznamte se na horolezecké stěně. Nebo za tři minuty v kavárně

  8:00
Jste sami a nedaří se vám sehnat vhodného partnera či partnerku? Praha nabízí mnoho možností, jak si rozšířit obzory prostřednictvím seznamovacích akcí. Zkuste seznamovací agenturu.

„Seznamování probíhá formou takzvaného speed datingu neboli rychlého rande. Jedná se o osobní setkání v kavárně, kde si zájemci o seznámení vzájemně povídají vždy tři minuty a postupně se střídají, až se seznámí každá žena s každým mužem a naopak,“ vysvětluje průběh setkání jejich moderátor Jaroslav Šmíd z portálu rychlyrande.cz.

Na seznamovací akce prý nechodí jen zoufalci

„Standardně se sejde dvanáct žen a dvanáct mužů. Do připravených dotazníků pak každý doplní, zda se chce s protějškem ještě setkat. Následně vše vyhodnotíme a výsledky pošleme na e-mail. V případě, že se žena i muž chtějí ještě sejít, dostanou na sebe kontakty a pak už je na nich, aby si další rande domluvili,“ dodává Šmíd.

Na akcích se můžete seznámit se zajímavými lidmi. „Každého hned napadne, že účastníci budou asi pěkní zoufalci, ale opak je pravdou. Z osmdesáti procent přicházejí lidé, kteří pochopili, že je to ideální forma seznámení v době, kdy nemají čas na seznamování po internetu a v barech. Tady na jednom místě za dvě hodiny potkají hned deset až patnáct protějšků. Má to jisté kouzlo a napětí,“ doplňuje Šmíd.

Připraví vám seznámení snů jako z filmu

Další možností je zúčastnit se akcí ušitých vám přímo na míru. „Naším prostřednictvím se můžete seznámit třeba na horolezecké stěně, dobročinné akci nebo na angličtině v kavárně. Každý si u nás najde něco. Navíc, když nám někdo dá zajímavý návrh na akci, rádi se necháme inspirovat,“ láká nezadané Dana Eliášová ze seznamovací agentury Exceptionals.

Seznámení prostřednictvím agentur vyhledávají spíše mladší ročníky. „Nejčastěji naše služby využívají mladí lidé ve věku dvaceti šesti až čtyřiceti let,“ dodává Eliášová. Další možností je seznámení na divadelním představení pro nezadané. Ta obvykle nabízejí jednou ročně některá pražská divadla. Ta se však chystají až příští rok. „Představení pro nezadané chystáme až na únor, v období Valentýna,“ říká Tereza Mrzenová z divadla Rokoko.

Seznamovací agentury

Kdo mi seznámení zprostředkuje.

Rychloseznamka Rychlyrande - www.rychlyrande.cz

Klub nezadaných - www.klubnezadanych.cz

Seznamování Náhoda - www.nahoda.com

Agentura Exceptionals - www.exceptionals.net

Akce pro nezadané - www.akcepronezadane.cz

Komentáře

Hlavní zprávy

Až do prosince bez tramvají. Na nábřeží opraví také koleje či vodovod

vydáno 25. září 2022  18:30

Na Bubenském nábřeží nejezdí od pondělí tramvaje. Důvodem výluky mezi Vltavskou a Dělnickou je oprava kolejí, kanalizace, vodovodu, chodníků a vozovky....  celý článek

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek