metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 22 °C

Středa 7. června 2023. Svátek má Iveta, Slavoj
Speed dating v kavárně | foto: Agentura Rychlý Rande - Jaroslav Šmíd

Seznamte se na horolezecké stěně. Nebo za tři minuty v kavárně

  8:00
Jste sami a nedaří se vám sehnat vhodného partnera či partnerku? Praha nabízí mnoho možností, jak si rozšířit obzory prostřednictvím seznamovacích akcí. Zkuste seznamovací agenturu.

„Seznamování probíhá formou takzvaného speed datingu neboli rychlého rande. Jedná se o osobní setkání v kavárně, kde si zájemci o seznámení vzájemně povídají vždy tři minuty a postupně se střídají, až se seznámí každá žena s každým mužem a naopak,“ vysvětluje průběh setkání jejich moderátor Jaroslav Šmíd z portálu rychlyrande.cz.

Na seznamovací akce prý nechodí jen zoufalci

„Standardně se sejde dvanáct žen a dvanáct mužů. Do připravených dotazníků pak každý doplní, zda se chce s protějškem ještě setkat. Následně vše vyhodnotíme a výsledky pošleme na e-mail. V případě, že se žena i muž chtějí ještě sejít, dostanou na sebe kontakty a pak už je na nich, aby si další rande domluvili,“ dodává Šmíd.

Na akcích se můžete seznámit se zajímavými lidmi. „Každého hned napadne, že účastníci budou asi pěkní zoufalci, ale opak je pravdou. Z osmdesáti procent přicházejí lidé, kteří pochopili, že je to ideální forma seznámení v době, kdy nemají čas na seznamování po internetu a v barech. Tady na jednom místě za dvě hodiny potkají hned deset až patnáct protějšků. Má to jisté kouzlo a napětí,“ doplňuje Šmíd.

Připraví vám seznámení snů jako z filmu

Další možností je zúčastnit se akcí ušitých vám přímo na míru. „Naším prostřednictvím se můžete seznámit třeba na horolezecké stěně, dobročinné akci nebo na angličtině v kavárně. Každý si u nás najde něco. Navíc, když nám někdo dá zajímavý návrh na akci, rádi se necháme inspirovat,“ láká nezadané Dana Eliášová ze seznamovací agentury Exceptionals.

Seznámení prostřednictvím agentur vyhledávají spíše mladší ročníky. „Nejčastěji naše služby využívají mladí lidé ve věku dvaceti šesti až čtyřiceti let,“ dodává Eliášová. Další možností je seznámení na divadelním představení pro nezadané. Ta obvykle nabízejí jednou ročně některá pražská divadla. Ta se však chystají až příští rok. „Představení pro nezadané chystáme až na únor, v období Valentýna,“ říká Tereza Mrzenová z divadla Rokoko.

Seznamovací agentury

Kdo mi seznámení zprostředkuje.

Rychloseznamka Rychlyrande - www.rychlyrande.cz

Klub nezadaných - www.klubnezadanych.cz

Seznamování Náhoda - www.nahoda.com

Agentura Exceptionals - www.exceptionals.net

Akce pro nezadané - www.akcepronezadane.cz

Komentáře

Hlavní zprávy

Největší festival tvořivosti, technologií a inovací přiveze veselé miniroboty z Japonska

vydáno 6. června 2023  16:11

Maker Faire Prague – název tohoto festivalu, který proběhne o nadcházejícím víkendu, zná každý, komu jsou blízké inovace, kutilské výrobky a různé...  celý článek

Pronájmy hausbótů i lodí v Česku zažívají boom. Nahrává tomu i drahé Chorvatsko

vydáno 6. června 2023  8:00

Ruku na srdce, je to tak! Kdejaký muž se aspoň jednou za život viděl jako pirát nebo přinejmenším nebojácný námořník, ženy si zase představují samy sebe...  celý článek

Táta mě naučil nedělat si hlavu z drobných nezdarů, říká Jiřina Anna Jandová

vydáno 6. června 2023  6:00

Už zhruba za měsíc se na jednom pódiu opět potkají otec s dcerou. V největším zábavním parku na Vysočině totiž v rámci dvoudenního hudebního festivalu,...  celý článek

„Lidé fotící mobilem řeší, jestli je vše ostré, ale zapomínají, že oknem do duše je oko“

vydáno 5. června 2023  18:00

Pochází ze slovenských Nových Zámků. Jako kluk emigroval do Spojených států. Na začátku devadesátých let se vrátil zpět a od té doby žije, už jako...  celý článek