metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána

Seznamte se s eTOLLs, revoluční aplikací pro bezpečnou jízdu a plánování cest po celé EU

  13:37
Kyjev (Ukrajina) 16. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Ukrajinští vývojáři, kteří již dříve spustili platformu Shtrafy UA pro bezpečnou jízdu a placení pokut, vytvořili novou aplikaci pro placení mýtného pro uživatele cestující po Evropě. Na rozdíl od běžných stránek nabízejících dálniční známky poskytuje tato služba uživatelům možnost zlepšit své řidičské dovednosti a zároveň naplánovat celou trasu a získat informace o mýtném.

Aplikace eTOLLsEU se od podobných aplikací liší v těchto klíčových ohledech:

• Nabízí dálniční známky pro téměř všechny země střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Rumunsko, Rakousko, Bulharsko a Maďarsko), přičemž další budou přidávány.

• Aplikace nabízí rozhraní ve čtyřech jazycích: němčina, čeština, angličtina a ukrajinština. Další jazyky budou přidány v dohledné době.

• Nabízí nižší provize, protože je zřejmé, jakou finanční zátěž představují pro řadu lidí výdaje spojené s autem.

Denys Dmytrov , hlavní autor nápadu a spoluzakladatel aplikace, si klade za cíl vytvořit zcela novou kulturu nákupu dálničních známek. Plánování cest a placení za použití silnic má být stejně rychlé a jednoduché jako kupování letenek či jízdenek do vlaku.

Nové funkce budou představeny na přelomu 2. a 3. čtvrtletí roku 2023:

• Interaktivní mapa, díky níž mohou uživatelé snadno plánovat trasy a rozhodovat o svých cestách na základě relevantních informací. Odhadovanou částku mýtného se dozvědí předem.

• Nákup dálničních známek pro celou trasu. Jiné aplikace vyžadují samostatné nákupy.

• Oznámení o zpoplatněných silnicích. Aplikace zajistí, aby se uživatelé vyhnuli případným pokutám nebo postihům.

• Cenově výhodné nabídky. eTOLLs EU vám vypočítá nejlepší poměr ceny a kvality.

Grant Dayan , spoluzakladatel společnosti eTOLLs EU, se domnívá, že vedle toho, že se aplikace stane preferovanou službou pro lidi cestující v Evropě, bude plnit i důležité sociální poslání. Pokročilý motivační systém založený na velkých datech z dalšího produktu, který tento tým brzy představí, je zaměřen na zlepšení bezpečnosti silničního provozu v celé Evropské unii.

Tým vývojářů hodlá spolupracovat s evropskými vládami na nových nápadech a digitalizaci dalších služeb pro řidiče. Jelikož bezproblémová komunikace mezi řidiči a vládou, společností a silničními službami je na celém světě vítána, může toto partnerství přinést mnoho výhod.Pořiďte si aplikaci a vyzkoušejte ji. Uvidíte, jak funguje a v čem je praktická.

Kontakt pro média:Tina Podmazina Podmazinapr@etolls.eu

+ 3 80973311376

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek