metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Sháníte doplňky pro šití a kreativní tvorbu? Nejlepší výběr najdete v galanterii | foto: Bubulakovo.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sháníte doplňky pro šití a kreativní tvorbu? Nejlepší výběr najdete v galanterii

Komerční sdělení Ať už sháníte nitě, jehly, knoflíky, zipy či další nezbytné věci pro šití či jiné ruční práce, nejlepší je vždy zavítat do galanterie. Proč? Najdete v ní totiž vše, co potřebujete. Špendlíkem počínaje a flitry konče. Co vše můžete sehnat v kvalitní galanterii?

Galanterie je rájem pro každou švadlenu

Kdykoliv švadlenám, i těm, které se šití věnují pouze ve svém volném čase, dojdou zásoby nití, látek a dalších nezbytných komponentů, vyrazí do galanterie. Dobře totiž vědí, že galanterie stále zůstává nejspolehlivějším zdrojem všech nezbytností, které jsou jinde špatně k sehnání.

Každý potřebuje čas od času galanterní zboží

Nemusíte být nutně milovníkem ručních prací, ale i přesto do galanterie zavítáte. Proč? Příkladem může být rozbitý zip, ztracený knoflík, výroba kotilionů na ples nebo i pouhá touha po odlišení se od davu úpravou svého oděvu. Čas od času zkrátka nějaké zboží z galanterie potřebuje každý z nás.

Široký sortiment a výhodné ceny

V galanteriích se dá pořídit opravdu vše, co vás jen v souvislosti se šitím, kreativními činnostmi a ručními pracemi napadne. Výhodou také je to, že ceny za jednotlivé výrobky jsou velice příznivé. Nevíte-li kde se ve vašem okolí nachází nejbližší galanterie, připojte se k internetu a nakupte si veškeré potřebné věci online. Tak pořídíte vše nezbytné pohodlně, na jednom místě a s donáškou až do domu. Skvělým místem pro online nákup je například e-shop Bubulakovo.cz, který nabízí široký sortiment věcí za výhodné ceny.

Až se vám příště rozbije zip nebo vám upadne knoflík, popřípadě vám dojdou nitě a jehly, zavítejte do galanterie. Pokud se vám do ní nechce, nakupte si vše potřebné z pohodlí domova. Ceny za zboží v galanteriích jsou nízké a nabídka produktů široká.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek