metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 23 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Bazaly | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Bazaly

Komerční sdělení ISMM Ostrava Steelers v rámci 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu přivítají na Bazalech Brno Alligators. Dohrávku kola nejvyšší ligy odvysílá 22. května v přímém přenosu stanice Premier Sport 2.

Steelers se na Bazalech představili už v loňské sezoně, kdy podlehli pozdějšímu mistrovi Vysočině Gladiators 0:28. Ostravskému týmu se z kraje zápasu zranil americký quarterback Quevin Redding, což výrazně ovlivnilo produktivitu útoku.

Letošní sezona je pro Ostravu z pohledu domácích zápasů velmi neobvyklá. Druhé kolo odehráli Steelers domácí zápas v azylu v Přerově. V nadcházející dohrávce 3. kola budou Steelers na Bazalech oficiálně jako hostující tým. Steelers a Alligators se domluvili, že využijí volný termín na Bazalech a za přítomnosti kamer Premier Sport 2 odehrají Alligators svůj domácí zápas právě na tomto ostravském stadionu.

Steelers i Alligators se v letošní sezoně opírají o své americké posily na postu quarterbacka. Ostravský quarterback Bradley Jones předvedl výborný výkon hned v úvodním kole proti největšímu favoritovi ligy, Prague Lions. Proti pražskému týmu nasázel Jones 5 passových touchdownů, které ale nakonec proti Lions na výhru nestačili. K vidění by tak měla být divácky atraktivní passová hra. Zápas na Bazalech začíná ve 13:00 a přímý přenos na Premier Sport 2 odstartuje pět minut před výkopem.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek