metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Žižkov | foto: Petr Milfait

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Žižkov

Komerční sdělení Ve 3. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu přivítají Prague Lions na stadionu FK Viktoria Žižkov Ústí nad Labem Blades. Druhý domácí zápas pražského favorita ligy odvysílá v přímém přenosu stanice Premier Sport 2.

Nejvyšší česká liga se na Žižkov vrací po třech letech. Naposled se Lions představili na Žižkově v roce 2019, kdy v úvodním kole ligy porazili Ostravu Steelers 7:0. Pražský tým pomalu začíná otáčet nepříznivou bilanci zápasů z tohoto stadionu. Vše odstartoval první žižkovský zápas amerického fotbalu. V roce 2016 se Lions utkali ve finálovém Czech Bowlu proti Prague Black Panthers, ve kterém smolně prohráli 9:10. Porážku si Lions ze žižkovského stadionu odnesli také v sezoně 2017 a dvě porážky v sezoně 2018. Až na pátý pokus v roce 2019 tak slavili Lions první výhru.

Uplynulý víkend si pražský tým připsal další zářez, když na Žižkově porazil v rámci mezinárodního CEFL cupu polský tým Tychy Falcons. Ve 3. kole Snapbacks ligy budou mít Lions šanci vylepšit žižkovskou bilanci o další výhru. Do Prahy přicestují hráči Ústí nad Labem Blades a pražský tým bude jasným favoritem zápasu. Blades mají po dvou zápasech na kontě dvě prohry.

Naopak Lions v úvodních dvou kolech Snapbacks ligy potvrdili roli hlavních favoritů. V prvním kole na domácím hřišti přestříleli Ostravu Steelers 49:40 a v repríze loňského finále porazili také Vysočinu Gladiators 35:19.

Zápas Prague Lions s Ústí nad Labem Blades na stadionu FK Viktoria Žižkov odvysílá v přímém přenosu od 11:55 stanice Premier Sport 2.

Snapbacks liga amerického fotbalu se vrací na Žižkov
a

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek