metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 18 °C

Čtvrtek, 23. května 2019. Svátek má Vladimír.
Souboj neporažených titánů v Paddock lize. Lions vyráží do Jihlavy
Souboj neporažených titánů v Paddock lize. Lions vyráží do Jihlavy | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Souboj neporažených titánů v Paddock lize. Lions vyráží do Jihlavy

17. května 2019  7:00
Komerční sdělení Prague Lions si po polovině odehraných zápasů Paddock ligy amerického fotbalu mohou říct, že předsezonní prognózy dokonale naplňují. Aspirant na účast ve finálovém Czech Bowlu totiž v pěti zápasech nenašel přemožitele. S výjimkou úvodního duelu s Ostravou navíc vyhráli Pražané přesvědčivým způsobem.

Lions se mohou opřít o kvalitní útok i obranu. Tým vedený Zachem Harrodem teď čeká velký test. V Jihlavě se střetnou s domácími Gladiators. Nováček Paddock ligy překvapil všechny své soupeře. Po čtyřech zápasech je bez prohry a dominuje skupině Východ. Pražané si musí dát především pozor na americkou dvojici Reginald Langford - Joshua Purdie. Posily Gladiátorů strhly svůj tým ke skvělým výsledkům. Také Gladiátoři se mohou opřít o produktivní útok. Kromě americké dvojice září sedmnáctiletý receiver, David Calta.

Dokáže obrana Lions zastavit útočnou mašinu soupeře? To bude hlavní klíč k úspěchu pražského týmu v zápase dvou neporažených celků. Oba týmy mají nakročeno k vítězství ve skupinách, což by jim zaručilo výhodu domácího prostředí na semifinále. To se hraje pouze na jedno vítězství, domácí kulisa tak může být rozhodujícím faktorem k postupu do Czech Bowlu. Zápas Gladiators s Lions začíná v sobotu od 16.00. Nenechte si ujít dění na českých trávnících amerického fotbalu. Vše podstatné se dozvíte v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

The Atavists hrají před Muse či na United Islands

Kapela The Atavists s cenou za objev roku (5. března 2019).
vydáno 23. května 2019  15:46

Až donedávna je nikdo moc neznal. Pak ale The Atavists vyhráli na jaře dvě Ceny Anděl za Objev roku i nejlepší rockové album a začalo se o nich hovořit...  celý článek

Marnotratné ženy? Mýtus! Jsou jen víc vidět v obchodech

Ilustrační snímek
vydáno 23. května 2019  12:25

Pověsti o tom, že ženy často a hlavně hodně utrácejí, berou podle statistik bankovních společností za své. Důkazem jsou především údaje o platbách kartami...  celý článek

Klánovice opět v ráži. Hrozí odchod šoférů

Midibusu linky 212 v Klánovicích nikdo neřekne jinak než „malý busík“.
vydáno 23. května 2019  10:18

Linku 212, jež vozí cestující na vlak, čeká od ledna změna dopravce. Místní o něj však nestojí.  celý článek

Mokřad už není jen v Holešovicích. Letenský institut se pustil i do Prahy 8

Informační cedule
vydáno 23. května 2019  5:57

Žádné Holešovice, ale Mokřad. Tuhle přezdívku zmíněné městské části již několik let šíří na sociální síti Facebook skupina Letenský institut pro urážení...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám