metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 6 °C

Neděle 27. listopadu 2022. Svátek má Xenie

Společnost Ecobat jmenovala nového finančního ředitele

  17:14
Irving (UAS) 21. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Ecobat, světový lídr v oblasti recyklace baterií, oznámila jmenování Lloyda McGuirea na pozici finančního ředitele. Jako klíčový člen manažerského týmu bude McGuire dohlížet na veškeré finanční operace společnosti Ecobat, včetně účetnictví, finančních výkazů, daní, kontroly podnikání a pokladny. Bude řídit všechny aspekty finančních záležitostí a rozhodování.

"Lloyd prokázal své schopnosti při využití finančních poznatků k transformaci obchodních strategií. Máme velké štěstí, že se ujal vedení finančních operací naší organizace, protože i nadále pokračujeme ve snaze zajistit bezpečnější a udržitelnější obchodní činnost v oblasti baterií," uvedl generální ředitel společnosti Ecobat Marcus Randolph.

McGuire má více než patnáctileté zkušenosti v různých oblastech podnikání, včetně zkušeností na pozici poradce pro restrukturalizaci podniků, poradce pro finanční restrukturalizaci nebo právníka pro veřejné i soukromé společnosti, věřitele, nezajištěné strany a vládní subjekty. Před nástupem do společnosti Ecobat působil jako partner pro podnikové finance a restrukturalizaci ve společnosti FTI Consulting. Předtím, po ukončení aktivní služby v námořní pěchotě Spojených států amerických, kde sloužil jako vojenský prokurátor, absolvoval stáž ve společnosti GSO Capital Partners, náležící pod skupinu The Blackstone Group. V armádě se věnoval soudním sporům. Byl nasazen v Afghánistánu u pěšího praporu, kde působil jako právní poradce velícího důstojníka v otázkách daňového práva, vyšetřování, operací se zadrženými osobami, válečného práva a dalších. Je držitelem bakalářského titulu ze Southwestern University, doktorátu z Univerzity Jižní Karolíny a titulu M.B.A. z Univerzity A&M v Texasu. Je členem texaské advokátní komory, advokátní komory Jižní Karolíny a advokátní komory v District of Columbia, a je také členem poradního sboru M.B.A. na A&M v Texasu.

Lloyd McGuire se připojuje k dalším šesti vedoucím pracovníkům, kteří společně disponují desítkami let zkušeností a jsou plně odhodláni provést společnost Ecobat její pokračující transformací v oblasti energetických úložišť. Členem týmu vedení společnosti se oficiálně stane dne 19. září 2022, kdy nastoupí na pozici finančního ředitele.

Kontakt pro média:

Ecobat@edelman.com

O společnosti Ecobat

Ecobat je největší světovou společností pro recyklaci baterií. Ročně plně recyklujeme téměř 70 milionů olověných autobaterií. Již téměř sto let zajišťuje Ecobat vyšší bezpečnost a udržitelnost obchodu s bateriemi. Nyní pokračujeme v objevování způsobů, jak efektivněji využívat olovo, lithium a další materiály, které jsou zdrojem energií v našem každodenním životě. Další informace o tom, jak měníme způsoby ukládání energií, najdete na adrese www.ecobat.com .

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1663104/Ecobat_Logo.jpg

PROTEXT

Hlavní zprávy

Najdou se veselé espézetky i u pražských dopravců? Rebel je zatím pouze jeden

vydáno 27. listopadu 2022  10:12

Hanlivé texty na registrační značky autobusů nepatří. I přesto by se tam mohly zcela legálně objevovat.  celý článek

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek

Znáte tato módní pravidla? Bílá končí v září, svetr se sobem noste po adventu

vydáno 26. listopadu 2022  15:11

Přestože jsou současné módní trendy velmi všestranné, někteří lidé se stále drží přežitých dogmat a pravidel.  celý článek

Ponožky pod stromečkem? Ty upletené přímo od babiček zahřejí nohy i duši

vydáno 26. listopadu 2022  8:22

Zkušené pletařky řemeslo nejen naučí, ale také poradí, jak štupovat.  celý článek