metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 3 °C

Pondělí, 24. ledna 2022. Svátek má Milena.

Společnost GoodWe mění svou značku a zdůrazňuje roli chytrých technologií při transformaci budoucnosti energetiky

  8:02
Su-čou (Čína) 13. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost GoodWe se modernizovala v souladu s celosvětovým vývojem oblasti nové energetiky a klade důraz na spolupráci a digitalizaci. Podstatou nové identity této značky je závazek společnosti GoodWe využívat chytrých technologií pro podporu globální energetické transformace a zajištění udržitelnější budoucnosti pro všechny.

Společnost GoodWe považuje technologické inovace za klíčový prvek značky, a proto bylo její nové logo a doprovodný slogan „Smart Energy Innovator" navrženy tak, aby tato inovativní technologická identita vynikla. Nové logo bylo oficiálně představeno 7.–8. ledna 2022. Následně bude nové logo použito jako součást návrhu nových produktů, a zvýrazní tak inovativní identitu značky, která tyto výrobky na trh uvádí.

Jako inovátor v oblasti inteligentní energie se společnost GoodWe věnuje inovacím v oblasti technologií pro dosažení čisté nulové spotřeby energií a digitální propojení je klíčovým principem její vize budoucnosti nové energetiky. Cílem společnosti je poskytovat kompletní a integrovaná řešení v oblasti digitalizované nové energetiky. Významně investuje do výzkumu a vývoje produktů a systémů, které fungují inteligentně a efektivně a v konečném důsledku zvyšují produktivitu, bezpečnost, úspornost a udržitelnost energetických systémů.

Společnost GoodWe také přepracovala své webové stránky. Jejich návrh byl optimalizován tak, aby návštěvníkům stránek při jejich používání poskytoval bezproblémové a uživatelsky přívětivé prostředí. Nově definován byl také styl prezentace značky GoodWe a nyní zdůrazňuje identitu značky, která je „silná, schopná a uznávaná". Tato nová identita odráží základní hodnoty značky, kterými jsou profesionalita a spolehlivost.

Součástí základních hodnot společnosti GoodWe jsou také spolupráce a sdílení, a proto si tato společnost dala za cíl budování komunit v oblasti udržitelné energetiky, které jsou schopny přinášet hodnoty všem klíčovým zúčastněným stranám a zároveň utvářet udržitelnou budoucnost pro Zemi, lidstvo i budoucí generace.

Generální ředitel a zakladatel společnosti GoodWe Daniel Huang zdůraznil, že „společnost GoodWe je odhodlána stát se hlavní hnací silou globální energetické transformace a celosvětového úsilí při budování udržitelné budoucnosti." Toto poslání je prostředkem na cestě k dosažení konečné vize společnosti, kterou je celosvětový přechod na inteligentní energetiku.

Dne 8. ledna 2022 uspořádala společnost GoodWe slavnostní akci, při které došlo k položení základního kamene nového sídla společnosti v technologické zóně města Šu-čou v provincii Ťiang-su. Sídlo, které bude mít 20 nadzemních a 3 podzemní podlaží, představuje významnou investici. Bude vybaveno inteligentními technologiemi a sídlit zde bude také výzkumné a vývojové středisko pro inteligentní energetiku, kde se bude provádět výzkum některých fotovoltaických produktů a technologií společnosti.

Nová tvář značky GoodWe je úspornější a efektivnější v souladu s jejím závazkem pomáhat zákazníkům přejít na úspornější a efektivnější produkty a energetické systémy s vyšší účinností. Značka považuje chytré technologie za klíčový nástroj transformace globálního energetického prostoru a zavázala se vyvíjet inteligentnější a účinnější energetická řešení, která pomohou uspokojit budoucí energetické potřeby, aby bylo možné realizovat společné globální cíle dosažení čisté nulové spotřeby energií.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1716074/GoodWe_Smart_Energy_Innovator.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1722730/Image_3.jpg

KONTAKT: Verena Zhu, +86-13814828193

Hlavní zprávy

Devítku trápí, že jí Praha posílá problémové nájemníky

vydáno 24. ledna 2022  13:20

Párty po celou noc a divná individua. Starousedlíci se bouří proti sociálním bytům. Další přitom přibudou.  celý článek

Zapomenutý švec z Barrandova: Hravě spravím i napůl sežranou botu

vydáno 24. ledna 2022  5:11

Do barrandovské opravny obuvi Andreje Němce se v posledních dnech lidé moc nehrnou. Přesto je z něj celebrita.  celý článek

Jednorázové samotestovací sady. Jak s nimi správně naložit?

vydáno 23. ledna 2022  19:03

Vzít, strčit do plastového sáčku, zauzlovat ho, pak ho dát do druhého pytlíku, ten také zauzlovat a vyhodit do popelnice. Tak zní podle největší svozové...  celý článek

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Vaše fotky z Prahy