metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 6 °C

Úterý, 25. ledna 2022. Svátek má Miloš.

Společnost LightCON celosvětově zahájila předběžnou registraci pro novou hru Rise of Stars (ROS)

  9:00
Seongnam (Jižní Korea) 14. ledna 2022 (PROTEXT/BusinessWire) - Předběžná registrace pro novou hru Rise of Stars (ROS) byla celosvětově zahájena dne 13. ledna Strategická SF hra žánru 4X, vyvinutá na platformě WEMIX Zahájení předregistračních akcí a předprodeje NFT

Celosvětové předběžné registrace pro novou mobilní hru Rise of Stars (ROS), kterou vyvíjí společnost LightCON, dceřiná společnost WEMADE MAX (generální ředitelé: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), byly otevřeny dne 13. ledna (čt.).

ROS je první blockchainová hra žánru 4x, která byla vydána na platformě WEMIX. Odehrává se v rozlehlém vesmíru a nabízí propracované válečné lodě a planety.

Hráči se mohou těšit na bitvy, v nichž útočí na protivníky a hledají v galaxii planety s bohatými zdroji, a navíc mohou plánovat strategie pro rozšíření své moci prostřednictvím masivních válek v reálném čase.

Hra ROS hráčům konkrétně nabídne Silthereum, nový herní token, a letadlovou loď, na který se NFT aplikuje.

Silthereum se získává směnou takzvaných „Silther Particles", což jsou herní zdroje, které lze vytěžit pouze prostřednictvím bojové lodi.

Vzhledem k tomu, že Silther Particles lze získat i rabováním dalších uživatelů, očekává se, že o zdroje bude probíhat tvrdý boj.

Celosvětové předběžné registrace jsou přijímány v obchodech Google Play a Apple App Store, a to ve všech světových regionech kromě Koreje, Číny atd.

U příležitosti zahájení této celosvětové předběžné registrace bude spuštěna řada akcí a také předprodej pro ROS NFT.

Jde o první krypto airdrop. Z těch, kteří se zúčastní předběžné registrace a ověří svou účast na oficiálním Twitteru ROS, bude vylosováno 100.000 uživatelů, kteří vyhrají celkem jeden milion tokenů Silthereum.

Kromě toho se uskuteční akce, při níž bude všem kupujícím ROS NFT a oficiálním účastníkům komunitní akce losem poskytnuto přibližně 1,2 milionu tokenů Silthereum.

Letadlová loď s jedinečnými funkcemi je v předprodeji prostřednictvím aplikace NFT. V prodeji bude ve formátu náhodně losovaného boxu na stránce aukce WEMIX. Předprodej bude probíhat dvakrát, poprvé od 27. ledna do 3. února a podruhé od 10. do 17. února.

Společnost ROS zahájí během prvního čtvrtletí tohoto roku celosvětovou službu „ROS on WEMIX“.

– Odkaz na YouTube video o hře Rise of Stars: https://youtu.be/nRwgDjGZCaM

Kontakty:

Pro společnost LightCON

Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

+82-2-3709-2065

ay2000@wemade.com

Source: LightCON

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Hlavní zprávy

Devítku trápí, že jí Praha posílá problémové nájemníky

vydáno 24. ledna 2022  13:20

Párty po celou noc a divná individua. Starousedlíci se bouří proti sociálním bytům. Další přitom přibudou.  celý článek

Zapomenutý švec z Barrandova: Hravě spravím i napůl sežranou botu

vydáno 24. ledna 2022  5:11

Do barrandovské opravny obuvi Andreje Němce se v posledních dnech lidé moc nehrnou. Přesto je z něj celebrita.  celý článek

Jednorázové samotestovací sady. Jak s nimi správně naložit?

vydáno 23. ledna 2022  19:03

Vzít, strčit do plastového sáčku, zauzlovat ho, pak ho dát do druhého pytlíku, ten také zauzlovat a vyhodit do popelnice. Tak zní podle největší svozové...  celý článek

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Vaše fotky z Prahy