metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Pondělí 5. prosince 2022. Svátek má Jitka

Společnost Vantage a tým NEOM McLaren Extreme E na sebe poutaly pozornost na londýnském summitu udržitelného investování Finance Magnates 2022

  14:12
Londýn 23. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Mezinárodní makléřská společnost Vantage (známá také jako „Vantage Markets") s potěšením oznamuje svou účast na londýnském summitu Finance Magnates, který se koná již druhým rokem a který tato společnost také sponzoruje. Summit dále klade důraz na udržitelné investování.

Společnost Vantage na letošní akci společně se svým partnerem, týmem NEOM McLaren Extreme E, představila plně elektrický automobil třídy SUV s názvem ODYSSEY 21. Představení vozu proběhlo v areálu Old Billingsgate v Londýně u zahradního altánu.

Společnost Vantage během summitu současně spustila svou britskou službu likvidity Vantage Connect , která svým působivým novým vzhledem dokonale doplňuje tuto institucionální značku.

Akce představuje vyvrcholení úsilí společnosti Vantage v oblasti udržitelného investování. Společnost navázala spolupráci s týmem NEOM McLaren Extreme E na iniciativě Blue Carbon, která využívá známou postavu sociálních médií Supercar Blondie ke zvýšení povědomí o změně klimatu a rovnosti pohlaví.

Skupina také spolupracuje s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) na charitativní sbírce pro uprchlíky, spolupracovala s Červeným křížem na celosvětové kampani pro dárce krve a společně s organizací UNESCO se podílela na podpoře jejích vzdělávacích iniciativ v Indii.

Tyto a další iniciativy v oblasti udržitelného investování byly součástí diskusí na londýnském summitu. S generálním ředitelem společnosti Vantage ve Velké Británii Davidem Shayerem v rámci panelové diskuse o udržitelném investování „Fintech for Good: Social Impact & Innovation in Fintech" (Přínosné využití finančních technologií: Sociální dopad a inovace ve finančních technologiích), který se konal ve 14:00 hodin v hlavním sále, vystoupila také Kim Wilsonová, ředitelka pro udržitelnost společnosti McLaren Racing.

Shayer také pohovořil o významu služby Vantage Connect na nestabilním trhu při panelové diskusi „Risk Management for Turbulent Times" (Řízení rizik v neklidné době), která se konala ve 12:30 hodin v sále věnovaném inovacím.

Generální ředitel společnosti Vantage UK David Shayer řekl: „Je nám velkým potěšením, že se můžeme opět zúčastnit summitu Finance Magnates, obzvláště na tak klíčové akci. Tento rok byl pro společnost Vantage velmi vzrušující, ať už jde o naše partnerství s týmem NEOM McLaren Extreme E, nebo o spuštění služeb VSocial a Vantage Connect. Naše obchodní činnost se vyvinula tak, aby více odpovídala potřebám našich retailových a institucionálních klientů, a jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace, pro kterou je na prvním místě starost o druhé."

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy, akcie a ETF.

Společnost Vantage, která má více než 13 let zkušeností na trhu, má nyní přes 1000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.

Vantage není pouhým zprostředkovatelem. Nabízí důvěryhodný obchodní ekosystém a uživatelsky přívětivou obchodní platformu, která klientům umožňuje využívat obchodní příležitosti.

Využijte lépe vítězné obchodní příležitosti díky chytrému obchodování s @vantage

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1953638/Image1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1953639/Image_2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

KONTAKT: Gwyneth Yeová, manažerka globální značky a komunikace společnosti Vantage: SGwyneth.Yeo@vantagemarkets.com

Hlavní zprávy

Geometrie a její symetrie uklidňují můj vnitřní zmatek, říká o svých špercích Hana Melčová

vydáno 4. prosince 2022  17:33

Jako malá si Hana Melčová přála prodávat v květinářství, líbilo se jí množství barev, tvarů květin a tvůrčí prostředí. Před lety začala pod značkou...  celý článek

Když architekti kouzlí, vznikají skládačky, sluje, převisy. Chtěli byste v tom bydlet?

PRAHA? AHA!
vydáno 4. prosince 2022  11:58

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Spadla vám do díry v poklopu klíče či jiná cennost? Některé kanály za úplatu odklápějí

vydáno 4. prosince 2022  6:00

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělat, když vám spadnou klíče do kanálu? Podobná svízelná situace se přitom může lehce stát každému. V takovém případě je...  celý článek

Kdo nejlépe uvaří sníh? Staroměstské náměstí bude plné čertů, andělů a soutěží

vydáno 3. prosince 2022  18:33

Největší vánoční trhy v metropoli ožijí v pondělí velkou podívanou. Na Staroměstském náměstí si totiž dávají sraz Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy....  celý článek