metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Společnost Vantage oznamuje partnerství s UNESCO na podporu vzdělávacích iniciativ v Indii

  9:36
Singapur 21. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Vantage, mezinárodní platforma pro obchodování s různými aktivy, dnes oznamuje uzavření partnerství s UNESCO (Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu), v rámci svého sociálního závazku chce posílit možnosti vzdělávání na rozvíjejících se trzích, jako je Indie.

V rámci tohoto partnerství společnost Vantage podporuje "Zprávu o stavu vzdělávání v Indii v roce 2022 – umělá inteligence (AI) ve vzdělávání", která byla dnes představena v indickém Dillí. Zpráva se zabývá řadou relevantních otázek na pomezí umělé inteligence a vzdělávání, včetně potenciálu umělé inteligence posílit postavení učitelů a zlepšit naše chápání procesu učení.

Ředitel pro strategii a obchodování společnosti Vantage Marc Despallieres k partnerství uvedl: "Naše globální působnost a přítomnost na rozvíjejících se trzích nám poskytla jedinečný pohled na problémy, kterým čelí naše komunity. Naším cílem je rozvíjet dlouhodobé strategické partnerství s UNESCO, které stojí na základech našich společných hodnot – inkluze a spravedlnosti. To, že jako poskytovatel finančních služeb podporujeme nový technologický vývoj v oblasti vzdělávání, jako je umělá inteligence a iniciativy zaměřené na digitální gramotnost studentů a žáků v Indii, bylo přirozeným prvním krokem na této cestě za vzděláním."

Ředitel a zástupce UNESCO v Bhútánu, Indii, na Maledivách a Srí Lance Eric Falt k roli umělé inteligence ve finančním začleňování řekl: "I když se svět možná staví k umělé inteligenci rezervovaně, je jisté, že tu s námi zůstane. S rozvojem informačních a komunikačních technologií a digitálních bankovních platforem se díky umělé inteligenci stalo finanční začlenění v Indii realitou. Finanční vzdělávání a kvalifikace jsou klíčem ke zlepšení ekonomického a sociálního blahobytu lidí, zejména žen. Vzhledem k tomu jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se společností Vantage, která sdílí naše závazky."

Partnerství společnosti Vantage s organizací UNESCO v Dillí spojuje dvě organizace se společnou snahou zajistit, aby nikdo nezůstal pozadu. V nadcházejících letech chce společnost Vantage využít své finanční a technologické zkušenosti k podpoře vzdělávacích iniciativ UNESCO v Indii, a to zvýšením dostupnosti výuky a přiblížením výhod vzdělávání těm, kteří je nejvíce potřebují.

Strategické partnerství společnosti Vantage s UNESCO představuje další milník na její cestě k environmentální, společenské a manažerské odpovědnosti (ESG), která byla oficiálně zahájena v červenci 2022. Společnost Vantage spolupracuje s populární autorkou obsahu Supercar Blondie na zvyšování povědomí o změně klimatu a posílení postavení žen během týdne závodu Extreme E na italské Sardinii. Kromě toho společnost v letošním roce podnikla několik dalších aktivit v oblasti ESG, včetně sbírky finančních prostředků v poměru dolar za dolar ve spolupráci s UNHCR (Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky) a celosvětové kampaně na podporu dárcovství krve ve svých pobočkách.

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy a akcie.

Disponuje více než 10 lety zkušeností na trhu. Společnost Vantage nyní zaměstnává více než 1000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.

Vantage není pouhým zprostředkovatelem. Poskytuje důvěryhodný obchodní ekosystém, oceňovanou mobilní obchodní aplikaci a rychlou a intuitivní obchodní platformu, která klientům umožňuje snadno využívat všechny obchodní příležitosti. Stáhněte si aplikaci Vantage v App Store nebo Google Play.

Využijte lépe vítězné obchodní příležitosti díky obchodujte chytřeji @vantage.com

www.vantagemarkets.com

O UNESCO

Organizace spojených národů pro vzdělání, vědu a kulturu (UNESCO) byla založena v roce 1945. Usiluje o budování míru a mezikulturního dialogu prostřednictvím vzdělávání, vědy, kultury, komunikace a informací. Programy UNESCO přispívají k dosažení cílů Agendy pro udržitelný rozvoj 2030, kterou přijalo Valné shromáždění OSN v roce 2015. Jako centrum myšlenek pomáhá UNESCO zemím přijímat mezinárodní normy a řídí programy, které podporují volný tok myšlenek a výměnu znalostí.

WEB |FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1902876/1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1902877/2.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

KONTAKT: Pro další informace kontaktujte:

Gwyneth Yeo, manažerka globálního brandingu a komunikace společnosti Vantage:

Gwyneth.Yeo@vantagemarkets.com;

Rekha Beri, pracovnice pro komunikaci s veřejností, UNESCO, Dillí:

r.beri@unesco.org

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek