metro.cz

Počasí v Praze

20 °C / 30 °C

Pátek 12. července 2024. Svátek má Bořek

Fotbalové léto Kaizen Gaming je tady!

  6:00
Přední světová sázková společnost se stala oficiálním partnerem fotbalových turnajů UEFA EURO 2024™ i CONMEBOL Copa America™️ 2024, což je v tomto odvětví neslýchaná novinka

Další 2 fotografie v galerii
Spolupráce společnosti Kaizen Gaming s UEFA a CONMEBOL přinesla ještě před zahájením obou turnajů spoustu výjimečných okamžiků. | foto: Betano

Letos v létě se Kaizen Gaming, jedna z předních světových společností v oblasti sportovních sázek a her, rozhodla přinést fanouškům fotbal blíže než kdy dřív. Prostřednictvím své mezinárodní značky Betano je Kaizen Gaming hrdým sponzorem UEFA EURO 2024™️ i CONMEBOL Copa América™️ 2024.

Obě sponzorství znamenají pro společnost Kaizen Gaming ohromný úspěch, protože je Betano první značkou online sportovního sázení a her, která sponzoruje obě prestižní soutěže. Navíc je to první společnost ve svém oboru, jež byla také oficiálním partnerem fotbalové asociace FIFA během mistrovství světa v Kataru v roce 2022. Nová sponzorství tak navazují na vítězné momentum společnosti Betano a přináší jí skutečný fotbalový hattrick.

Díky pověsti Betano, která je známá svými inovativními zážitky, pokročilými technologiemi a závazky k odpovědnému hraní, podtrhují nová sponzorství oddanost společnosti fotbalovému průmyslu. Nejenže reflektují zásady, které definují podnikání společnosti Kaizen Gaming, ale také zdůrazňují společné hodnoty všech zúčastněných organizací.

Tým Betano odhaluje pohár UEFA EURO 2024™️ na Olympijském stadionu v Berlíně.

Globální turné společnosti Kaizen Gaming s trofejemi EURO a Copa America
Spolupráce společnosti Kaizen Gaming s UEFA a CONMEBOL přinesla ještě před zahájením obou turnajů spoustu výjimečných okamžiků. Na své si přišli nejen sportovní fanoušci v zemích, kde Betano působí, ale také více než 2 500 zaměstnanců společnosti po celém světě:

  • Rumunsko bylo první zemí, která na začátku tohoto roku zahájila oslavy Betano - UEFA EURO 2024, když bývalý kapitán národního týmu Ciprian Marica představil trofej EURO nadšenému davu fanoušků v Bukurešti.
  • Přes 2 000 lidí se shromáždilo také v Portugalsku, aby si prohlédli tento pohár. Na akci vystoupil také „hrdina“ Eura z roku 2016 Éder. V Německu měli lidé možnost vyfotografovat se s trofejí EUFA na berlínském Olympijském stadionu, kde se bude konat finále UEFA EURO 2024™.
  • Kaizen Gaming přivezla trofej také do Řecka, kde pohár představili fanouškům 20 let od triumfu tamního národního týmu na Euru. Kromě toho ukázala společnost trofej ve svém sídle Kaizen Campus v rámci exkluzivní akce, jíž se zúčastnili její zaměstnanci. Pohár bude v průběhu letošního turnaje putovat dál a před samotným finále navštíví i Českou republiku.
  • Na druhé straně oceánu Betano uspořádalo čtyřdenní akci v Brazílii (dva dny v Rio de Janeiru a dva dny v São Paulu), kde představila trofej CONMEBOL Copa América™️ 2024 tisícům brazilských fanoušků a zaměstnancům společnosti Kaizen Gaming. Mezi speciálními hosty byli bývalí členové národního týmu Zinho, Elano a Carlos Germano, a také bývalý jezdec Formule 1 Ferrari Felipe Massa.
  • Podobné akce, na nichž Betano představilo trofej Copa América, se konaly v Argentině, Chile, Peru a Mexiku.

Betano přinesla trofej CONMEBOL Copa América™️ 2024 do Rio de Janeira a São Paula v Brazílii.

Kaizen Gaming útočí... a skóruje!
Oficiální sponzorství značky Betano evropského šampionátu UEFA EURO 2024™️ a jihoamerického ekvivalentu CONMEBOL Copa America™️ 2024 je vyvrcholením pozoruhodné cesty společnosti Kaizen Gaming v posledních letech. Aktuálně působí na 16 trzích, a do roku 2026 plánuje expandovat až do deseti dalších zemí, což dokazuje ohromující růst společnosti.

Betano je také hrdým partnerem některých významných fotbalových klubů v Evropě, včetně FC Porto, Sporting CP a S.L. Benfica v Portugalsku, FCSB v Rumunsku nebo AC Sparty Praha a FC Viktorie Plzeň v České republice. V nedávné době vstoupila značka Betano také do anglické Premier League jako sponzor na přední části dresu Aston Villa F.C.

Kromě toho se Betano rychle stává nejžhavějším jménem v iGamingovém průmyslu v Jižní Americe. Nejen, že je oficiálním sponzorem CONMEBOL Copa America™️ 2024, ale také dvou největších domácích soutěží na kontinentu, které nyní nesou její název - Brasileirao Betano (brazilská liga) a Torneo Betano (argentinská liga).

Chcete být součástí našeho týmu? Prozkoumejte aktuální příležitosti zde.

Nyní se připoutejte a připravte se na fotbalové léto!

Témata: Léto

Hlavní zprávy

Slunce opaluje pokožku a také aktivuje pudy. Letní sexy románek může skončit třeba „čapí chůzí“

vydáno 12. července 2024  4:45

Je to už třiapadesát let, kdy se začínající lékař Roman Trýzna dostal k tomu, že se na pražské venerologii učil herec Petr Čepek, jak správně zahrát...  celý článek

Sbírky „venkovských“ galerií překvapí. Ukrývají jedinečná díla i světoznámých umělců

vydáno 11. července 2024  12:13

Vydat se za uměním do Prahy je logické. Jsou tu perly od gotiky po současnost, od manýrismu po kubismus. Vše na jednom místě. Jenže překvapivě hodnotná...  celý článek

Srnčata zachraňují před krutou smrtí, norování jim ale nevadí, diví se ochránci přírody

vydáno 11. července 2024  6:53

Myslivci a další dobrovolníci se v těchto dnech usilovně snaží bezmocná srnčata zachraňovat před ostrými sekačkami. Nově se k vyhledávání mláďat používají...  celý článek

Fotbalové léto Kaizen Gaming je tady!

vydáno 11. července 2024  6:00

Přední světová sázková společnost se stala oficiálním partnerem fotbalových turnajů UEFA EURO 2024™ i CONMEBOL Copa America™️ 2024, což je v tomto...  celý článek