metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 22 °C

Pondělí 5. června 2023. Svátek má Dobroslav
Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

Komerční sdělení Podzimní počasí už vyhnalo královnu sportu ze stadionů, ale atleti ještě zdaleka nechtějí končit sezonu, a proto míří pod střechy hal. V sobotu 12. listopadu se uskuteční v Českých Budějovicích dvanáctý ročník atletické Velké ceny SK Čéčova.

Přípravky od ročníku 2016 až po dospělé sportovce se budou moci zapojit do připravovaného programu v prostorách tělocvičny Základní školy Oskara Nedbala.

Tato akce se stala v letošním roce také součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

„Rádi u nás uvítáme jakékoliv zájemce o start včetně všech neregistrovaných milovníků pohybu. Hlavní rozměr naší akce je, abychom se potkali, na závěr sezony si ještě zasoutěžili a třeba i přitáhli další generaci k atletice. Stranou však samozřejmě nenecháváme ani dospělé závodníky a moc nás potěší, když si naše disciplíny rovněž vyzkoušejí,“ uvedl Pavel Váňa z pořádajícího sportovního oddílu TJ SK Čéčova České Budějovice.

Program Velké ceny SK Čéčova začne v tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v sobotu v 10 hodin. Všechny kategorie absolvují tři disciplíny, jejich složení se ale bude s věkem obměňovat. Přípravky tak absolvují sprint na 60 metrů, hod medicinbalem a v závislosti na ročníku narození běh od 100 do 300 metrů. Mladší a starší žactvo se bude muset popasovat se sprintem na 60 metrů, skokem vysokým a během na 60 metrů překážek, zatímco dorostenci, junioři a dospělí se mohou těšit na skok daleký, vysoký a sprint na 60 metrů.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

„Jako ceny budeme rozdělovat medaile, diplomy a sladkosti. Vždy šest nejlepších výkonů v rámci celého dne pak navíc odměníme poháry. Hlavní je ovšem stmelovací a náborový aspekt naší akce, takže každý ze závodníků si už za účast vyslouží alespoň malou sladkou odměnu,“ prozradil Pavel Váňa.

Hlavní zprávy

Mít dítě, nebo žít déle a lépe? Pro ženy s roztroušenou sklerózou těžká volba

vydáno 5. června 2023  8:00

Lékaři nevědí, proč se objeví, nemají šanci ji vyléčit. Nejsou ale proti ní už zcela bezmocní jako před desítkami let.  celý článek

Malíř Hehejík si vás nejdřív proklepne, potom vytvoří surrealistické dílo na míru

vydáno 5. června 2023  6:00

Potřebu tvořit pociťoval už v dětství, inspirovaly ho encyklopedie zvířat a dinosaurů. Lukáš Hehejík maluje surrealistické obrazy na míru tak, aby...  celý článek

Kostičky ze Sovětského svazu dobyly celý svět. Tetris se hrál i na mrakodrapu

vydáno 4. června 2023  17:33

Žádný složitý. V podstatě primitivní grafika. Přesto je hra návyková. Při svém vzniku způsobila dokonce v ruské akademii věd průšvih. Pojďme ale postupně....  celý článek

Jako Primark. V České republice se postupně otevírají legendární řetězce

vydáno 4. června 2023  13:35

Češi se brzy dočkají nového, Američany milovaného fastfoodu. Dámy si mohou zase v první tuzemské prodejně poprvé koupit prádlo od Victoria’s Secret.  celý článek