metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Pondělí 5. prosince 2022. Svátek má Jitka
Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

Komerční sdělení Podzimní počasí už vyhnalo královnu sportu ze stadionů, ale atleti ještě zdaleka nechtějí končit sezonu, a proto míří pod střechy hal. V sobotu 12. listopadu se uskuteční v Českých Budějovicích dvanáctý ročník atletické Velké ceny SK Čéčova.

Přípravky od ročníku 2016 až po dospělé sportovce se budou moci zapojit do připravovaného programu v prostorách tělocvičny Základní školy Oskara Nedbala.

Tato akce se stala v letošním roce také součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

„Rádi u nás uvítáme jakékoliv zájemce o start včetně všech neregistrovaných milovníků pohybu. Hlavní rozměr naší akce je, abychom se potkali, na závěr sezony si ještě zasoutěžili a třeba i přitáhli další generaci k atletice. Stranou však samozřejmě nenecháváme ani dospělé závodníky a moc nás potěší, když si naše disciplíny rovněž vyzkoušejí,“ uvedl Pavel Váňa z pořádajícího sportovního oddílu TJ SK Čéčova České Budějovice.

Program Velké ceny SK Čéčova začne v tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v sobotu v 10 hodin. Všechny kategorie absolvují tři disciplíny, jejich složení se ale bude s věkem obměňovat. Přípravky tak absolvují sprint na 60 metrů, hod medicinbalem a v závislosti na ročníku narození běh od 100 do 300 metrů. Mladší a starší žactvo se bude muset popasovat se sprintem na 60 metrů, skokem vysokým a během na 60 metrů překážek, zatímco dorostenci, junioři a dospělí se mohou těšit na skok daleký, vysoký a sprint na 60 metrů.

Sprinty, skoky a překážky – to je atletická Velká cena SK Čéčova

„Jako ceny budeme rozdělovat medaile, diplomy a sladkosti. Vždy šest nejlepších výkonů v rámci celého dne pak navíc odměníme poháry. Hlavní je ovšem stmelovací a náborový aspekt naší akce, takže každý ze závodníků si už za účast vyslouží alespoň malou sladkou odměnu,“ prozradil Pavel Váňa.

Hlavní zprávy

Geometrie a její symetrie uklidňují můj vnitřní zmatek, říká o svých špercích Hana Melčová

vydáno 4. prosince 2022  17:33

Jako malá si Hana Melčová přála prodávat v květinářství, líbilo se jí množství barev, tvarů květin a tvůrčí prostředí. Před lety začala pod značkou...  celý článek

Když architekti kouzlí, vznikají skládačky, sluje, převisy. Chtěli byste v tom bydlet?

PRAHA? AHA!
vydáno 4. prosince 2022  11:58

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Spadla vám do díry v poklopu klíče či jiná cennost? Některé kanály za úplatu odklápějí

vydáno 4. prosince 2022  6:00

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělat, když vám spadnou klíče do kanálu? Podobná svízelná situace se přitom může lehce stát každému. V takovém případě je...  celý článek

Kdo nejlépe uvaří sníh? Staroměstské náměstí bude plné čertů, andělů a soutěží

vydáno 3. prosince 2022  18:33

Největší vánoční trhy v metropoli ožijí v pondělí velkou podívanou. Na Staroměstském náměstí si totiž dávají sraz Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy....  celý článek