metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech

Komerční sdělení ISMM Ostrava Steelers se v rámci dohrávky 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu bude snažit udržet naděje na play-off. Steelers v neděli na Bazalech přitvítají Brno Alligators, kteří jsou ve stejné pozici.

Oba týmy v úvodu sezony ukázaly nadějné momenty, ale realita je nepříjemná. Steelers i Alligators mají bilanci jedné výhry a dvou porážek a pomyslný vlak do play-off jim pomalu ujíždí. V dohrávce 3. kola budou mít příležitost zmenšit ztrátu na Přerov Mammoths a Bratislavu Monarchs, kteří mají bilanci 3 výher a jedné prohry. Poražený z nedělního zápasu už bude mít postupové naděje velmi mizivé. Ve hře tak na Bazalech bude hodně.

Steelers byli blízko k výhře v uplynulém víkendu proti obhájcům titulu Vysočině Gladiators. V závěru zápasu si mohli Steelers vynutit prodloužení, ale místo tradičního potvrzení touchdownu minutu před koncem zápasu zvolili hru za dva body. Risk Ostravě nevyšel a prohrála 23:24.

Alligators vyhráli v 1. kole na hřišti Ústí nad Labem Blades 38:0, ale ve zbylých dvou zápasech nestačili na Bratislavu Monarchs i Vysočinu Gladiators.

Zápas na Bazalech začíná v neděli ve 13:00 a přímý přenos na Premier Sport 2 odstartuje pět minut před výkopem.

Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech
Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek