metro.cz
Jak zařadit ketonovou dietu do home office režimu | foto: KetoFit

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak zařadit ketonovou dietu do home office režimu

Komerční sdělení Pokud jste zaměstnaná žena, která miluje společnost dalších lidí, nejraději se stravujete někde venku. Nyní jste ale uvězněna v home office režimu a stýská se vám po kavárnách, posezení s přáteli, že? Máme pro vás alespoň tip na jídelníček, který vás zbaví starostí s nákupy potravin a každodenním vařením.

Tím si ušetříte spoustu času – a rozvržení jednotlivých jídel můžete zkombinovat s vaším denní režimem.

Jednoduchost a pravidelnost

Jíte, kdy vás napadne? Ráno začínáte hrnkem kávy, následně se posadíte k práci, u které vydržíte sedět až do večera, a po celém dni zaženete hlad objednanou pizzou? Pokud ano, je potřeba tomuto návyku udělat přítrž. Váš celodenní program by měl mít řád, kterého byste se měla držet, a to i v dnešní koronavirové době. A právě v tom vám pomůže dodržování proteinové diety KetoFit.

V čem je tato dieta tak zázračná? Je založena na jídelníčku složeném z dostatečného množství tuků a proteinů (bílkovin) a co největším omezení příjmu sacharidů. Díky tomu se vaše tělo dostane do stavu nutriční ketózy. To znamená, že se vám zvýší počet ketolátek v těle, a namísto toho, abyste brala energii z glukózy, začnete ji brát z tuků. A tím pádem dojde poměrně rychle k úbytku vaší váhy.

Jak zařadit ketonovou dietu do home office režimu

Proč právě ketonová dieta

Napadá vás, proč je nejlepší volbou při home office právě ketonová dieta? Tak za prvé, veškeré suplementy a suroviny si lze objednat online a nechat přivézt až na vaši adresu. Za druhé, během dodržování pravidel ketonové diety musíte jíst pět jídel denně v rozmezí tříhodinových intervalů. Už vidíte ten systém? Takto lze jednoduše nastavit i váš denní rytmus a každou pauzu si zpříjemnit nápojem nebo jídlem.

Pokud nemáte náladu vařit, můžete si objednat již hotové proteinové pokrmy. Jejich chuti se bát nemusíte. I přesto, že jsou v sáčku a obohacené o protein, pochutnáte si na nich. Za vyzkoušení rozhodně stojí veganské proteinové arašídové tyčinky. Například bezsacharidové těstoviny s rajčatovou keto omáčkou vás pomyslně přenesou do Itálie a proteinový keto croissant rovnou do srdce Paříže. Pokud jste si vždy myslela, že hubnutí musí být dřina, kvůli které je potřeba vzdát se svých oblíbených pokrmů, mýlila jste se. A kdybyste dostala chuť připravit si nějaký pokrm v kuchyni, využít můžete pestrou nabídku keto receptů.

Jak keto dieta probíhá?

Ketonová dieta se skládá ze dvou fází. Tou první je fáze hubnoucí. Při té budete jíst každé tři hodiny, pětkrát během dne. K uskutečnění této fáze si objednáte balíček speciálně navržený pro hubnoucí fázi a budete konzumovat jídla podle návodu. Nesmíte zapomínat ani na pitný režim. Jenom káva během dne rozhodně nestačí. Sklenka čisté vody po každém jídle je dobrý způsob, jak si z pití vytvořit návyk. Jakmile bude tato fáze za vámi, přejdete do fáze stabilizační. Cílem této fáze je úspěšný návrat k běžnému jídelníčku.

Jak zařadit ketonovou dietu do home office režimu

Ano, funguje to

Říkáte si, že bez pohybu to nepůjde? Jídelníček je základ. Proto krabičková dieta funguje i při sedavém zaměstnání a je ideální do home officu. A výsledky? Neuvěřitelné. Během dodržování první fáze si osvojíte návyk pravidelně se stravovat a dbát na pitný režim. Díky tomu bude přechod do druhé fáze jednoduchý, neboť vaše tělo si samo řekne o jídlo a vy mu budete naslouchat. A poděkuje vám také vaše peněženka, neboť se vzdáte zcela dobrovolně sušenek, oplatek a dalších sladkostí. Proč? Jednoduše proto, že na ně už nebudete mít chuť. Raději si dopřejete kvalitní sladké jídlo než rafinovaný cukr, který vám nedodá žádnou přidanou hodnotu.

Pokud jste dobrovolně či nedobrovolně v režimu home office, přejeme vám mnoho zdaru jak v pracovním, tak i soukromém životě. A nezapomínejte, že zdravý jídelníček je základ.

zpět na článek