metro.cz
Čas má cenu zlata – jednodenní chirurgie jej ušetří | foto: CLINICUM A.S:

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čas má cenu zlata – jednodenní chirurgie jej ušetří

Komerční sdělení Trápí vás kýla, žlučník nebo chronický zánět slepého střeva? Chcete problém vyřešit a být rychle zpátky v práci? Řešením je operace v režimu jednodenní chirurgie.

Řadu lidí v produktivním věku trápí kýla – vyklenutí břišní stěny. Nejčastěji se nachází v tříslech a pupku, může bolet při zátěži a hlavně hrozí závažnou komplikací – uskřinutím. Dalším rozšířeným onemocněním jsou žlučníkové kameny, méně často se vyskytuje chronický zánět slepého střeva.

Jediným správným způsobem léčby všech těchto obtíží je operace. Po standardní otevřené operaci je nutná několikadenní hospitalizace a šestitýdenní rekonvalescence. Na našem pracovišti operujeme moderními miniinvazivními (minimálně zatěžujícími) metodami, které umožňují návrat k administrativní práci v řádu několika dní a k plné zátěži do 3 týdnů. Při využití takto provedené operace nepřesáhne hospitalizace 24 hodin.

Samozřejmostí na našem oddělení jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením a individuální přístup personálu ke každému pacientovi. Veškerá péče je hrazena zdravotními pojišťovnami – pacient nedoplácí nic, výjimkou je pouze moderní laserová operace křečových žil.

Na vstupní vyšetření je nutné se objednat na tel. čísle 222 504 244, nebo je možno poslat e-mail s telefonním kontaktem na vysocany@jednodenni-chirurgie.cz. Více informací o našem pracovišti najdete na www.jednodenni-chirurgie.cz.

zpět na článek