metro.cz
Alena Ozerova | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sháníte nové stylové tenisky? Vybírejte z bohaté nabídky

Komerční sdělení Tenisky, či jinak s oblibou nazývány také jako sneakers jsou velmi populární obuv. Snoubí v sobě totiž skvělou kvalitu společně s atraktivním designem. Nabízí se mnoho různých provedení, díky čemuž si vybere každý. Neváhejte proto a podívejte se i vy na jedinečné kousky od oblíbených značek.

Adidas Originals NMD

NMD Adidas si oblibu získaly hlavně svou pohodlností, přičemž jsou vysoce módní. Na první pohled se jedná o tenisky přizpůsobené pro běh, ovšem během let se z nich stávají boty pro každodenní nošení pro každého, kdo oceňuje praktičnost. Jsou totiž lehké a pružné, přičemž jsou opatřeny speciální vrstvou, která nohy zachová v suchu i za deště. Podrážka je tvořena specifickou Boost pěnou, která má aktivní odpružení. Díky tomu jsou tyto tenisky pohodlné i při celodenním nošení.

Rozmanitá nabídka

Adidas NMD jsou inspirovány dobou 80. let, přičemž jsou však vybaveny tou nejlepší technologií naší doby. I proto v nich můžete vyrazit v podstatě kamkoliv. Velkou výhodou je, že v této kolekci najdete opravdu mnoho různých stylů a barev, takže je můžete přesně sladit se svým stylem.

Samozřejmostí je univerzální klasika, jakou je obuv v černé či bílé barvě, poněkud výraznější jsou pak červené tenisky. Ovšem pokud milujete rozmanité barvy a kombinace, pak si jistě zamilujete modely, které originálně kombinují různé zabarvení. Kromě toho navíc můžete najít také limitované edice, které jsou jednoduše jedinečné.

Módní kolekce

Hlavní výhodou této kolekce je, že boty sladíte opravdu k jakékoliv příležitosti. Můžete je proto vzít jen tak do přírody, na trénink, ovšem zkombinovat je lze také s volnočasovým oblečením, třeba když vyrážíte do baru. Barevných kombinací je spousta, takže vybírání nových bot bude zábava. Jistě se vám totiž zalíbí mnohem více než jediný pár. Dejte designem bot rovnou najevo, jaká jste osobnost – veselá a bláznivá, která miluje barvy, anebo spíše klasik, který sáhne po neutrálním jednobarevném řešení?

Vše na jednom místě

Jestliže jste nároční při výběru nového páru tenisek, pak se vám jistě bude líbit Flexdog. Jedná se o platformu přímo stvořenou pro milovníky tohoto typu obuvi. Na jednom místě totiž najdete velké množství různých značek, nejen Adidas. Můžete tak vybírat například i Vans, Converse či Nike. Nejenže zde najdete klasické modely, ale těšit se můžete i na ty nejnovější a nejoblíbenější. Díky několika vybraným resellerům je nabídka opravdu široká a čeká vás spousta zajímavých tenisek.

Sneakers jsou stylové a pohodlné, to je u obuvi pro denní nošení naprosto nezbytné. Právě proto je tento styl obuvi tak oblíbený. Nemusíte brouzdat hodiny po internetu, stačí navštívit jedinou stránku, na které najdete mnoho různých modelů tenisek.

zpět na článek