metro.cz
Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení | foto: Správa železnic

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení

Komerční sdělení Nádraží v Praze-Dejvicích se druhou zářijovou sobotu stane opět dějištěm Rodinného dne Správy železnic. Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program určený pro všechny věkové kategorie. Jeho součástí budou i jízdy historických vozidel, které připravily České dráhy v rámci svého regionálního dne železnice.

Pro děti budou na louce mezi kolejištěm stanice Praha-Dejvice a ulicí Milady Horákové připraveny nejrůznější sportovní disciplíny. Budou si moci například zaskákat v pytli, vyzkoušet košíkovou či minigolf, zastřílet si z luku či prokázat svou obratnost při hodu kroužků na cíl. Po splnění soutěžních úkolů budou na děti čekat skákací hrad, velká skluzavka či oblíbený Lovec světla.

Pro dospělé návštěvníky budou určeny stánky s informacemi o přípravě výstavby vysokorychlostních tratí v Česku nebo o plánovaných i probíhajících stavbách na české železnici. Zájemci zde budou moci získat například informace o aktuálním stavu přípravy modernizace železniční trati z Prahy do Kladna a realizace odbočky na Letiště Václava Havla. Prostor dostane také projekt Bezpečná železnice, na stánku se budou promítat bezpečnostní videa a budou probíhat soutěže o hodnotné ceny. Ukázky své činnosti předvedou drážní hasiči. Chybět nebude také prezentace Správy železnic jako perspektivního zaměstnavatele.

Rodinný den Správy železnic přinese zábavu i poučení

Pro dopravu z Masarykova nádraží do Dejvic můžete po celý den využít zvláštní parní vlaky v čele s unikátní lokomotivou Heligon nebo historickou motorovou soupravu.

zpět na článek