metro.cz
Sezóna na českých trávnících amerického fotbalu skončila. Flag žen letí na MS | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sezóna na českých trávnících amerického fotbalu skončila. Flag žen letí na MS

Komerční sdělení Všechny soutěže amerického fotbalu se v letošní sezoně povedlo dohrát. Loňský ročník skončil předčasně kvůli koronavirovým opatřením. Gladiators, kteří v sezoně 2020 ovládli základní část, si tak museli rok počkat na svoji šanci k premiérovému titulu.

Na druhý pokus už ani koronavir nezastavil Gladiators v cestě za titulem, když ve finále Kittfort ligy porazili úřadující mistry Prague Lions.

Ohlédnutí za letošní sezonou přinese 12. díl magazínu Touchdown, který odvysílá ČT sport zítra v 8:20.

Podzimní soutěže pak patřily především Prague Black Panthers. Pražský tým ovládl ženskou, juniorskou i dorosteneckou ligu. Mužský tým Black Panthers také v letošní sezoně hrál v nejvyšší rakouské lize, ale po nevydařené základní části se do semifinále neprobojoval.

Na českých trávnících je pro letošní rok dobojováno, ale český flagový tým žen vyrazí na začátku prosince do Izraele na Mistrovství světa. Ve hře je navíc postup na Světové hry, které se budou konat příští rok ve Spojených státech. Bezkontaktní flag fotbal bude mít na Světových hrách premiéru.

Po nedohrané sezoně 2020 a dlouho odkládané sezoně 2021 v americkém fotbale věří, že sezona 2022 přinese návrat k normální sezoně. Nový ročník nejvyšší ligy by tak odstartoval na jaře v osmičlenném složení a finálový Czech Bowl by byl na programu v průběhu letních prázdnin.

a
zpět na článek