metro.cz

Další 2 fotografie v galerii
Bikeři si při Velké ceně Města Touškova vyzkoušejí stejnou trať jako Ondřej Cink | foto: MTBS.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bikeři si při Velké ceně Města Touškova vyzkoušejí stejnou trať jako Ondřej Cink

Komerční sdělení Město Touškov na Plzeňsku bude v dubnu lákat milovníky jízdy na horském kole. Nejprve se sem vydají o velikonoční neděli 17. dubna závodníci v rámci Velké ceny Města Touškova, následující víkend bude obec hostit Český pohár, kde se představí rovněž bronzový medailista z mistrovství světa i Evropy a trojnásobný olympionik Ondřej Cink.

Závod je součástí letošního seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi.

„Bikeři budou mít v rámci Velké ceny Města Touškova unikátní příležitost vyzkoušet si skutečně náročnou trať. Ostatně je zvykem, že si řada ´profíků´ přijede dráhu vyzkoušet v rámci tréninku už o prvním víkendu, aby přesně věděli, co je při šampionátu čeká. My jsme si pro ně připravili některé nové překážky, jako je například 10G Pro Wall,“ prozradil Pavel Foltýn z pořádajícího sportovního oddílu TJ Sokol Město Touškov.

Vyznavači horských kol se v neděli 17. dubna budou scházet od 8 hodin – o hodinu později je už naplánován první start, a to v kategoriích expert, kadeti a masters 50. V 10,15 hodin se do závodu vydají ženy, juniorky a kadetky. Dopolední část programu uzavřou od 11,30 hodin kategorie elite, masters 35 a junioři. Všechny účastníky čeká absolvování dvou až šesti čtyřkilometrových okruhů, kde se jim do cesty postaví náročný terén, kamení, singltracky, mostky a další atraktivní nástrahy. Odpoledne budou trasy patřit mladým nadějím – ročníkům 2008 a mladší.

Adéla Holubová | foto: David Chmelík

Trať si zamilovala i domácí závodnice Adéla Holubová. „Touškovská trať je pro mě opravdu srdcovka. Sedí mi profilově, je zábavná, a i přes to, že na ní trénuji opravdu často, mě stále baví. Je to trať, na které jsem vyrůstala a kde začaly mé první cyklistické kroky,“ pochvaluje si cyklistka z Bikeclubu TJ Sokol Město Touškov.

„Pro všechny aktéry bude připravena také výborná domácí kuchyně, stejně jako spousta krásných cen pro nejlepší bikery. Předpokládáme, že by se jich mohlo zapojit mezi třemi a čtyřmi stovkami. Program bude zajímavý i na pohled, proto se těšíme, že k nám dorazí diváci,“ uvedl Pavel Foltýn.

Vytipuj si závod
zpět na článek