metro.cz
Prague Lions odehrají 3. kolo Snapbacks ligy na Žižkově v přímém přenosu | foto: Petr Milfait

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague Lions odehrají 3. kolo Snapbacks ligy na Žižkově v přímém přenosu

Komerční sdělení Ve 3. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu přivítají Prague Lions na stadionu FK Viktoria Žižkov Ústí nad Labem Blades. Druhý domácí zápas pražského favorita ligy odvysílá v přímém přenosu stanice Premier Sport 2.

Lions v úvodních dvou kolech Snapbacks ligy potvrdili roli hlavních favoritů. V prvním kole na domácím hřišti přestříleli Ostravu Steelers 49:40 a v repríze loňského finále porazili také Vysočinu Gladiators 35:19.

I přes výhry proti těžkým soupeřům měly výkony Lions rezervy. V obou případech se útok Lions rozjížděl pomalu a v úvodních čtvrtinách prakticky nic nevymyslel. Proti Steelers se pražský tým rychle dostal do ztráty 0:14. Také proti Gladiators byl útok Lions v první čtvrtině neviditelný. „Do dalších zápasů musíme přijít na to, jak začít v útoku rychleji,“ potvrdil nedostatek ve hře svého týmu hlavní trenér Zach Harrod.

S celkovou produktivitou svého týmu může být ale Harrod spokojený. Lions po dvou zápasech vedou ve Snapbacks lize v počtu skórovaných bodů. Quarterback Shazzon Mumprey má na kontě již 8 passových touchdownů a passovou hru doplňuje po zemi Adam Žouželka. Ten přišel do pražského týmu před letošní sezonou.

Lions čeká ve 3. kole Snapbacks ligy Ústí nad Labem Blades, kterým se vstup do sezony nepovedl. Na úvod Blades překvapivě prohráli s Brnem Alligators 0:38 a ve druhém zápase sezony nestačili na Ostravu Steelers 26:34. Blades loňskou sezonu kvůli koronaviru vynechali, a tak je možné, že se po dlouhé pauze budou rozehrávat déle než obvykle.

Zápas Prague Lions s Ústím nad Labem Blades na stadionu FK Viktoria Žižkov odvysílá v přímém přenosu stanice Premier Sport 2.

zpět na článek