metro.cz

Dalších 5 fotografií v galerii
Prezentace projektů Tradecon Invest | foto: TRADECON TRADING s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prezentace projektů Tradecon Invest

  11:05
Komerční sdělení Řešíte drahé palivo nebo hledáte možnost podnikání? Plánujete stavět, rekonstruovat, nebo modernizovat za minimální cenu? Všichni kolem vás již hrají golf a vy nevíte jak začít? Vše vám nabízí projekty ELEMOTO.eu, AUTOMOBIKE.eu, MODULARNIBYDLENI.eu a GREENTIME.cz

MODULÁRNÍ BYDLENÍ – Plánujete stavět, rekonstruovat nebo modernizovat za minimální cenu? Nabízíme projekt MODULÁRNÍ BYDLENÍ, levné a atraktivní domy plné moderních technologií. Zajistíme projekt, stavební povolení, přípravu pozemku i stavbu domu, dům stojí během měsíce. Stavíme i tam, kde se bydlení stavět nedá, na nestavebním pozemku postavíme skleněný dům nebo zahrádkářskou chatku, která splní účel. Nebo postavíme dům do 25 m2, jedno i dvoupatrový, aby splnil podmínku stavby na ohlášku, bez stavebního povolení. A když se nastěhujete, můžete nás doporučovat, dům ukazovat a získat příjem, který vrátí vaší investici. Vedle stavby domu pro vás zajistíme rovněž tepelné čerpadlo, fotovoltaickou elektrárnu nebo nabíječku elektroauta, k tomu zajistíme dotace, které vám vrátí až 50 % nákladů.

Prezentace projektů Tradecon Invest

Více informací na https://modularnibydleni.eu, nebo na www.facebook.com/modularnibydleni, objednávky na: poptavka@modularnibydleni.eu, info na tel/whatsup: +420775855692 nebo na Facebooku. Hledáme poradce pro prodej produktů.

Prezentace projektů Tradecon Invest

ELLE MOTO – V Asii jezdí 2 x tolik elektrických skútrů než aut, pojďte i vy šetřit drahé pohonné hmoty a pořiďte si elektický motocykl, segway nebo kapotovaný skútr, který vám usnadní život. Využijte elektroskútry pro golf, na cestu do práce, na ryby, do lesa či sport. Nepotřebujete STK ani řidičský průkaz a pokud máte dům se solární elektrárnou, zajistíme nabíječku a jezdite zdarma. Tříkolové skútry použivají postižení lidé a přispívá na ně město. Skútr zajistíme nový nebo mírně ojetý, též zajistíme i splátkové financování. A pokud vás elektrokolky zaujmou, můžete je ve svém městě pronajímat i prodávat a získat zpět svou investici. Hledáme kolegy pronajímatele a prodejce z celé ČR i Evropy.

Více na: https://elemoto.eu, nebo www.facebook.com/elemoto.cz, info na Facebooku nebo na tel/whatsup: +420775855692, objednávky na: poptavka@elemoto.eu.

Prezentace projektů Tradecon Invest

GREEN TIME – všichni kolem vás již hrají golf a vy nevíte, jak začít? Pak vám nabízíme nejen golfové kurzy, ale vstup do světa GREEN TIME. Zajistíme pro vás golfové kurzy, z nichž získáte osvědčení pro golfovou hru, vybavení, registraci u CGF, účast na golfových turnajích, golfové cesty po ČR i celém světě. Kurzem získáte více než sport, ale životní styl s názvem golf, novou rodinu přátel, ale zároveň možnost osobního růstu, klidu a pohody. Pokud máte zdravotní handicap, zajistíme elektický golfový skútr, nenechte se omezovat a užívejte (https://elemoto.eu), info o projektu na: https://greentime.cz nebo na www.facebook.com/greentime, info na tel/whatsup: +420775855692 nebo na Facebooku.

Prezentace projektů Tradecon Invest
zpět na článek