metro.cz
Blades nastoupí proti obhájcům titulu na Městském stadionu | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blades nastoupí proti obhájcům titulu na Městském stadionu

Komerční sdělení V posledním 9. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu se Ústí nad Labem Blades představí v televizním zápase na Městském stadionu proti úřadujícím mistrům Vysočina Gladiators. Zápas v neděli 19. června odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2 od 14:55.

Blades se letošní sezona vůbec nevydařila. Před koncem základní části je na dně tabulky a už dávno ztratil šanci na postup na semifinále. Právě to byl cíl před začátkem sezony. Blades se do semifinále probojovali v roce 2020 a po loňském vynechaném ročníku kvůli koronaviru se chtěli dostat zpět do play-off.

Hned první zápas Blades prohráli proti Brnu Alligators 0:38 a i v ostatních zápasech se herně trápili. Ústecký tým se s letošním ročníkem Snapbacks ligy může rozloučit ve velkém stylu. Městský stadion, přímý přenos a obhájce titulu jako soupeř. Pro Gladiators bude zápas proti Blades generálkou na klíčový semifinálový duel. Úřadující šampion už v minulosti ukázal, že hraje naplno v každém zápase bez ohledu na postupové scénáře.

Blades nastoupí proti obhájcům titulu na Městském stadionu

Na Blades tak čeká velmi těžký test. Úspěch proti favoritovi ligy by mohl Blades povzbudit v přípravě na další sezonu. Pro Městský stadion to není poslední zápas amerického fotbalu v letošní sezoně. V říjnu zde odehraje zápas mužská reprezentace zápas v rámci Mistrovství Evropy proti silnému Finsku.

zpět na článek