metro.cz

Větší foto
Českokrumlovský trojboj o víkendu oslaví jubileum | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Českokrumlovský trojboj o víkendu oslaví jubileum

Komerční sdělení Na počátku byl nápad mladých nadšenců uspořádat turnaj v netradičních sportech – kuželkách, nohejbalu a líném tenisu. Když se časem ještě podařilo vybudovat hřiště s pískem, skladba sportů doznala lehkých změn a došlo na beachvolejbal.

A rázem se do sportování se zapojily také ženy. Dnes už se stal Českokrumlovský trojboj populární akcí, která v pátek a v sobotu 5. a 6. srpna oslaví již pětadvacátý ročník.

Českokrumlovský trojboj o víkendu oslaví jubileum

Netradiční soutěž je v tomto roce součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

„Jedinou podmínkou účasti na naší akci je chuť si zasportovat a přihlásit se jako dvojice. V pátek večer rozlosujeme soupeře a muži rozehrají svou část turnaje. Do této doby je možné se přihlásit buď osobně na místě, nebo prostřednictvím telefonátu na číslo 723 798 501. Kapacita je zatím stále ještě volná jak u mužů, tak i u žen,“ popisuje aktuální stav kolem účasti zakladatel turnaje Radek Šlouf z pořádajícího sportovního oddílu VSK Český Krumlov.

V areálu volejbalových kurtů ve Chvalšinské ulici bude probíhat v pátek od 17 hodin prezence týmů, posléze ve 20 hodin vypuknou první souboje. Muže čekají na úvod ruské kuželky a následně druhý den nohejbal a beachvolejbal. Ženské klání započne v sobotu v 9 hodin ráno. Během svého programu absolvují stejně jako muži ruské kuželky a beachvolejbal, třetí disciplínou však bude místo nohejbalu líný tenis.

„Naše akce má i hodně společenský rozměr. Každoročně se zde takto scházejí bývalí členové VSK Český Krumlov, otec si přijde zahrát se synem, matka s dcerou, rodiny fandí. Ta atmosféra je velice příjemná a program je navíc atraktivní také divácky – každoročně k nám přijde fandit dost lidí,“ pochvaluje si Jan Vobr z pořádajícího klubu.

Českokrumlovský trojboj o víkendu oslaví jubileum

V sobotu večer budou známi vítězové, kteří se vyhlašují v jednotlivých disciplínách i v rámci kompletního trojboje. Těšit se přitom mohou na medaile, věcné ceny i sekt, aby bylo čím úspěch zapít. Každý z aktérů si navíc na památku odnese účastnické tričko.

zpět na článek