metro.cz

Další 1 fotografie v galerii
Tipsport Sportuj s námi | foto: Jiří Harašta

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Běh rodným krajem Emila Zátopka se chystá na rekordní účast

Komerční sdělení Na počest čtyřnásobného zlatého olympionika se v sobotu 17. září bude konat Běh rodným krajem Emila Zátopka, který letos čeká jubilejní, dvacátý ročník. Akce symbolicky spojuje Kopřivnici, kde se olympijský vítěz narodil, s Rožnovem pod Radhoštěm, kde je na Valašském slavíně místo posledního odpočinku manželů Zátopkových.

Tento běh se stal letos opět součástí projektu České unie sportu - Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Tipsport Sportuj s námi

„Letos doufáme v překonání rekordu účasti, což je 253 běžců. Podle dosavadních přihlášek by mohla tentokrát padnout hranice tří set, evidujeme zvýšený zájem. Hlášenu už máme účast závodníků z řady zemí, míří k nám třeba z partnerských měst Kopřivnice. Mezi přihlášenými je překvapivě i Kanaďan. A potom Ukrajinci, z jejichž časů se zdá, že budou patřit k favoritům,“ přiblížil startovní pole Jiří Harašta z pořádajícího Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice.

Hlavní závod odstartuje v 11 h od Technického muzea v Kopřivnici. Následně atlety čeká trasa o délce 22,3 kilometru s převýšením 375 metrů vedená zvlněnou krajinou přes Štramberk, Ženklavu, Veřovice a sedlo nad pramenem Jičínky do Rožnova pod Radhoštěm, kde bude v rámci Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v přírodě cíl. Po cestě budou navíc muži bojovat na druhém a desátém a ženy na pátém kilometru o prémie v hodnotě 2000 korun.

„Před třemi lety jsme zavedli novinku v podobě závodu štafet, který je rok od roku populárnější. První běží deset kilometrů, pak se ve Veřovicích prostřídají a druhý musí absolvovat zbytek. Rovněž je možné zapojit se do závodu tříčlenných týmů, kdy je podmínkou, aby alespoň jedním z členů byla žena,“ vysvětlil Jiří Harašta.

Tipsport Sportuj s námi

Kromě špičkových vytrvalců si bude moci zazávodit i široká veřejnost v rámci Lidového běhu v Kopřivnici. Dospělí na něj vystartují v sobotu v 8,45 h od Městského úřadu Kopřivnice, který v rámci 420 metrů dlouhé trasy obkrouží. Poté si na své přijdou rovněž kluci a holky, jimž je určený Běh dětí Kopřivnicí. Startovat budou po jednotlivých kategoriích od 9 h opět od Městského úřadu na tratě v přilehlém okolí, odstupňované podle věku.

zpět na článek