metro.cz
Andrew Angelov | foto: Shutterstock.comShutterstock

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Darujte k Vánocům vzpomínky v dárkovém balení

Komerční sdělení Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy stále nevíte, čím obdarovat kamarády nebo příbuzné? Co takhle jim udělat radost výběrem těch nejkrásnějších společných fotografií. Existuje spousta způsobů, kterými je k nim můžete stylově dostat. My se dnes podíváme na dva nejpopulárnější fotoprodukty, kterými rozhodně potěšíte úplně každého.

Hromada vzpomínek na jednom místě

První možností jsou fotoknihy. Dnes vám je udělají takřka na každém rohu nebo internetovém obchodě. Vy tak máte dokonalý dárek pro vaše známé, kterým rozhodně nezklamete. Pro partnera vyberte ty nejlepší fotky z vašich společných zážitků, pro prarodiče vytvořte fotoknihu s jejich vnoučkem nebo vnučkou a pro kamarády vytvořte takovou, kde trávíte společný čas.

Navíc vytvoření fotoknihy dnes není nic složitého. S tvorbou vám pomůže jednoduchý online program. Na vás už zbývá pouze vybrat fotky, které chcete do knihy umístit. Pokud ji chcete nějak přizdobit, pak si vyberte ze stovek přednastavených šablon. Fotoknihy jsou dárkem na celý život. Je to opravdu krásný způsob, jak si uchovat vzpomínky na jednom místě.

Udělejte dárkem celý rok krásnější

Druhý velmi populární způsob, jak tyto fotografie dodat přímo k vašim známým, jsou fotokalendáře. Vytvoření je opět otázka několika minut a nejvíce práce vám zabere vybrat ty nejvhodnější fotografie, kterými potěšíte. Do předem vytvořených šablon vložíte dvanáct fotografií pro celý následující rok a máte hotovo. Rozhodnout se můžete mezi nástěnným nebo stolním kalendářem. Nechte tak obdarovaného každý měsíc zavzpomínat třeba na ty nejlepší společné chvíle.

Pokud tedy hledáte krásný osobní dárek, pak tyto vzpomínkové fotoknihy a fotokalendáře jsou opravdu perfektní volbou, která určitě nikoho nezklame a potěší. Vzpomínky nám sice nikdo nevezme, ale mít je takto hezky na očích pohromadě má něco do sebe.

zpět na článek