metro.cz
Dean Drobot | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Muži neocení překvapení, dárek musí být především praktický

Komerční sdělení Vybrat opravdu dobře dárek pro muže není žádná hračka. Jistě byste hned věděli, co pořídit mamince, sestře nebo kamarádce, ale u mužů je to několikanásobně složitější. Skoro se může zdát, že muži přemýšlí a cítí úplně jinak, a to, co by potěšilo vás, je pro ně často neoriginální a bezcenné.  

Především je ale potřeba uvědomit si jednu základní věc – muži nechtějí překvapení a nijak to nezvyšuje hodnotu dárku v jejich očích. Ženy totiž obecně kladou daleko větší důraz na kreativitu a úsilí člověka při darování bez ohledu na konečný výsledek. Ženy se tedy snaží vymyslet něco neotřelého, překvapivého a za každou cenu originálního. Muži mají ale daleko raději ryze praktické dárky, které mohou skutečně využít. Pokud navíc takový dárek přispěje k jejich osobnímu růstu nebo kariérnímu rozvoji, tím lépe.

Poznejte jeho potřeby

Je nějaká věc, která muži usnadní užívání si jeho zálib nebo mu ulehčí práci? Má nějakého typického koníčka, kterého má opravdu rád? Přesně tímto směrem by vaše myšlenky měly směřovat. Pokud je váš muž kutil nebo rád vyráží na houby, bude se mu velmi hodit třeba nový kvalitní nůž. Není to originální, ani nijak zajímavé, ale vězte, že pokud vyberete správně, nebudete šetřit a trochu se v tématu zorientujete, uděláte mu daleko větší radost než kdejakým kreativním dárkem.

Podobně většina mužů miluje auta a vše, co se kolem nich točí. Je tedy dobré zapátrat v automobilových e-shopech a zjistit, co vašemu muži ještě chybí pro to, aby měl maximálně komfortní zážitek z jízdy a o jeho vůz bylo dobře postaráno. Může to být třeba zimní clona, nové potahy, autokosmetika apod.

Vtip se cení

Muži si na dárky skutečně tolik nepotrpí. Nehodnotí jejich cenu, ale spíš jim jde o to, jestli si ještě další den ráno vzpomenou, co od vás vlastně dostali. Je to těžký úkol, ale ukazuje se, že na muže platí zejména humor. Zkuste tedy koupit nějaký vtipný dárek, který ale nebude jen nečině stát na poličce. Zajímavým nápadem může být třeba praskací kapsle, různé vtipné vychytávky do auta nebo do práce, prostě cokoliv, co se dá využít na zábavu a na zasmání.

Zdraví a dobrá kondice

Každému muži jde o to, aby byl zdravý a silný. S rostoucím věkem může být stále těžší tohoto standardu dosahovat, a proto mohou potěšit dárky, které tento aspekt podpoří. Mnoho lidí má dnes problémy se spánkem a je to věc, která jednoznačně komplikuje každodenní činnosti a zbavuje člověka komfortu a pohody. Skvělým řešením jsou cbd kapky, které mají na relaxaci skvělé účinky a hodně lidí si je nemůže vynachválit. Malá lahvička udělá divy a potěší každého, kdo se spánkem bojuje.

Muži často také potřebují podpořit svůj sexuální život, a proto nemusí být špatný nápad zvážit nějaké erotické hračky, případně rovnou tabletky na erekci. Takový dárek si však můžete dovolit pouze po vzájemné domluvě či tehdy, když jste si jisti, že by to neurazilo nebo nevyvolalo trapnou situaci. Je to citlivé téma, tak je třeba postupovat obezřetně.

Sledujte jeho zvyky

Jistou cestou je také sledovat, co si rád kupuje pro sebe. Jestliže má například rád videohry, pak jej obdarujte nějakou žhavou novinkou. Sledujte, jaké značky nebo produkty má rád, a budete mít jistotu, že se svou volbou nešlápnete vedle. Vyplatí se zeptat i jeho přátel nebo kolegů, jednoduše lidí, kteří s ním tráví hodně času a kterým se může zmínit o něčem, co by si rád koupil nebo co by rád vyzkoušel. Pak už je jen krůček k tomu překvapit jej skutečně velmi povedeným dárkem, který si bude pamatovat ještě hodně dlouhou dobu. Pamatujte i na to, že i muži ocení malá náhodná gesta, takže není vždy potřeba utrácet. A především se nenechte zneklidnit, muži si na dárky skutečně nepotrpí ani zdaleka tolik jako ženy.

zpět na článek