metro.cz

Další 4 fotografie v galerii
Adrenalin v centru Prahy | foto: Fullface Productions

Tohle raději nezkoušejte. Praha jako překážka pro adrenalinové jezdce na kole

  13:25
Historické centrum Prahy je jedním z míst, kde se odehrává nový mountainbikový film Signatures. Chlubí se nejen pěknou řádkou zvučných jmen, ale tím, že ukáže, co všechno se dá dělat na kole.

"Přední evropští jezdci se představí ve svých nejlepších výkonech a vtáhnou vás do neopakovatelné atmosféry jedinečných míst po celém světě - Britské Kolumbie, Livigna, historického centra Prahy, Indonésie nebo rakouských Alp," popisuje Štěpán Romanov z Fullface Productions.  Snímek umožňuje nahlédnout do světa profesionálních sportovců a poznat, že to všechno není jenom o tom sjet dolů z kopce. Premiéra proběhne 18. dubna v pražském klubu Roxy.

Natáčení celého filmu Signatures zabralo téměř dva roky. V Praze se natáčelo loni v červnu, vždy od brzkého rána, kdy bylo historické centrum bez lidí. V záběrech z metropole vystupuje Slovák Filip Polc, který je jedním z nejlepších bikerů na světě. Na závěr nutno dodat, všechny záběry byly připravené a nazkoušené a na kole jezdil skutečný profesionál. Takže vy to nezkoušejte.

Komentáře

zpět na článek