metro.cz
Příměstský tábor pro tenisty | foto: tenispraha.cz

Na příměstských táborech mohou děti hrát tenis i slaňovat

  9:00
Nenechejte své dítě během prázdnin jen sedět doma u počítače a pošlete ho ven. Jednou z možností jsou příměstské tábory. Některé z nich jsou dokonce specializované na sportovní aktivity. Jinde jsou sportovní hry součásti celodenního programu.

Vaše dítě pořád rádo běhá a skáče, ale vy nevíte, co s ním o prázdninách? Dobrou volbou by pro vás mohl být příměstský tábor se sportovním zaměřením. Takový nabízí například SK Hradčany. Jejich tábory jsou určené pro děti od šesti let a konají se v termínech 7. až 11. července, 28. července až 1. srpna a 18. až 22. srpna.

Místa ještě jsou

„Kapacitu jednotlivých turnusů zatím ještě nemáme plně obsazenou, nicméně čím dříve se klient přihlásí, tím lépe. Může se samozřejmě přihlásit i těsně před táborem, pak je lepší telefonický kontakt a domluva,“ říká Michal Vecko z SK Hradčany. Děti si zde vyzkouší řadu sportů, například tenis, fotbal, volejbal, košíkovou, badminton a další. Tento tábor vás vyjde na 2700 korun za dítě. Více informací najdete na www.tenispraha.cz.

Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita zase nabízí tábor pro děti od 12 do 16 let s názvem Poznej sám sebe. "Vedle výletu a různých her na osobní rozvoj si účastníci vyzkouší diskgolf, loveckou foukačku, slackline či slaňování," popisuje Kateřina Jarošová z DDM Ulita. Tábor se koná od 30. června do 4. července a stojí 200 korun na den včetně oběda.

Komentáře

zpět na článek