metro.cz
Dyzajn Márket na piazzetě | foto: Facebook

Dyzajn market nabídne tvorbu více než tří stovek autorů

  16:01
Podvacáté se sejdou designéři i amatérští tvůrci oblečení, šperků či módních i bytových doplňků na piazettě Národního divadla na akci s názvem Dyzajn market. Nakoupit designové kousky budou moci lidé 13. a 14. září i na blízkém Střeleckém ostrově, rozšíření prostor umožňuje, aby své výrobky zájemcům nabídlo 330 tvůrců. Informovali o tom dnes pořadatelé akce.

Nebude chybět ani doprovodný program včetně open air koncertů, divadel pro děti, dětského koutku, chill out zón a občerstvení. Kromě široké nabídky autorských předmětů si mohou milovníci designu pořídit i něco z limitovaných edic.

Dvacítka vybraných tvůrců vytvořila podle vizuálního stylu letošího podzimního Dyzajn marketu, který má podobu mentolově zelených kosočtverců, speciální edici výrobků. K dostání budou pouze na podzimním Dyzajn marketu a půjde o kabelky, batohy, šperky, obaly na knížky, diáře, sukně, šaty či kolo. Na piazettě i na ostrově doplní možnost nakupování módní přehlídka, dětské divadlo Mime Prague nebo koncerty, na nichž vystoupí třeba Midi lidi, Circus Ponorka nebo Nylon Jail.

Komentáře

zpět na článek