metro.cz
Útok (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Pachatel znásilnění v Krči podle policie zřejmě znovu zaútočil

  13:38,  aktualizováno  15:29
Dvě ženy se v noci na dnešek ubránily znásilnění v Praze 4. Policisté vyšetřují případy jako pokusy o znásilnění. Domnívají se, že s největší pravděpodobností jde o stejného pachatele, který je podezřelý ze spáchání brutálního znásilnění v Krči z minulé středy. Uvedl to mluvčí Tomáš Hulan. Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po násilníkovi.

První napadení se stalo krátce před půlnocí ve Štúrově ulici, podruhé muž zaútočil přibližně o 45 minut později v Otradovické ulici. Před týdnem útočník přepadl devětadvacetiletou ženu v podchodu pod Vídeňskou ulicí směrem k Thomayerově nemocnici, položil jí ruku na krk a druhou rukou neznámý předmět k hlavě. Poté ji znásilnil u areálu školy a školky Klárova ústavu.

19. prosince 2014

Muži je kolem pětadvaceti let, je vysoký zhruba 170 centimetrů, hovoří česky, zřejmě s ukrajinským přízvukem. Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání. „Jakékoliv informace k jeho osobě nebo místu pobytu či pohybu mohou pozorní občané policistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ uvedl mluvčí.

Komentáře

zpět na článek