metro.cz

Prague Black Panthers ovládli Paddock Junior Bowl a obhájili titul

7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hráči Prague Black Panthers se opět stali mistry ČR v americkém fotbale. Ve finálovém Paddock Junior Bowlu porazili Vysočinu Gladiators 29:6. Pražský favorit se dlouho v deštivém úvodu zápasu nedokázal prosadit. První čtvrtina tak skončila bez bodů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague Black Panthers ovládli Paddock Junior Bowl a obhájili titul | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Od druhé čtvrtiny se zlepšilo počasí, což začalo nahrávat passovému útoku Black Panthers. Ten začal na hřišti dominovat a brzy se Black Panthers ujali vedení po touchdownu Martina Mandíka. Hosté ještě dokázali snížit na 6:7 po touchdownu Romana Málka, ale od třetí čtvrtiny kralovali na hřišti Black Panthers. Po vítězství 29:6 se pražský tým radoval z druhého titulu v Juniorské lize v řadě. „Od konce druhé čtvrtiny jsme hráli fotbal, který jsme předváděli celou sezonu. Kluci ukázali, že jsou nejlepším týmem a zaslouženě si odnesli vítězství,” hodnotil finále trenér Black Panthers, Jan Štiegler.

„Od konce druhé čtvrtiny jsme hráli fotbal, který jsme předváděli celou sezonu. Kluci ukázali, že jsou nejlepším týmem a zaslouženě si odnesli vítězství,” hodnotil finále trenér Black Panthers, Jan Štiegler.

Podzimní soutěže zakončily o víkendu ženy. Čtvrtý titul v řadě po velkém boji získaly brněnské Amazonky, které ve finálovém Paddock Rose Bowlu porazily Warsaw Sirens 26:18. Na reportáže z obou finálových zápasů se můžete podívat v dalším díle magazínu Touchdown na ČT sport, a to v pátek od 15:55. Po zimní pauze odstartuje na konci března soutěž mužů.