metro.cz

Společnost Higer Bus je připravena na světový fotbalový svátek

  10:54
Su-čou (Čína) 21. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Nejžhavějším tématem poslední doby je bezpochyby fotbalové mistrovství světa, které se koná každé čtyři roky. Pořadatelský Katar nabídne fotbalovým fanouškům během mistrovství, ale i deset dní předem a pět dní po jeho ukončení pohodlné a bezplatné dopravní služby pro diváky se vstupenkami v podobě přímých autobusových linek z pěti klíčových oblastí Dauhá a hlavních ubytovacích zařízení na stadiony či expresního autobusového spojení mezi stadiony a stanicemi metra.

Za zmínku stojí, že tyto autobusy pocházejí převážně od čínské značky Higer Bus. V rámci nabízených služeb bude efektivní přepravu fanoušků zajišťovat více než 9000 řidičů, 2000 poskytovatelů pozemních služeb a přes 3000 zaměstnanců katarské národní dopravní společnosti Mowasalat.

Společnost Higer Bus již dříve zajišťovala služby pro Asijské hry a Asijský pohár AFC v Dauhá. Pro lepší zpracování velkého náporu cestujících a intenzivní dopravy během této události připravila společnost Higer Bus speciální plán služeb a opakovaně jej procvičovala, aby dokázala zajistit skutečně hladký provoz. Platforma společnosti Higer Bus pro inteligentní správu vozového parku G-BOS se přitom postará o řešení údržby vozidel, signalizaci poruch a další klíčové informace, které umožňují nabízet precizní služby a zlepšit provozní efektivitu o více než 10 %.

Higer Bus má k dispozici také výkonný servisní tým, který dokáže prostřednictvím nepřetržitých včasných reakcí uspokojit veškeré požadavky. Členové týmu zaujmou svá místa každý den v 6:40. V servisních stanicích a na parkovištích zkontrolují před startem a také po návratu celý vozový park podle protokolu předprodejní kontroly (PDI) nových vozidel, aby zajistili, že více než 6000 autobusů Higer bude v Kataru fungovat bezpečně a bez problémů.

Do Kataru se zatím sjeli fanoušci z celého světa. Někteří z nich již expresní autobusové spojení v Dauhá využili a vyzkoušeli si snadné cestování mezi čtyřmi stadiony v jediném dni. Pohodlná a tichá jízda v autobusech Higer je nadchla. „Autobusy budou během akce nejlepší způsob dopravy. Dauhá a čínským autobusům posíláme velké plus," vzkazují fanoušci.

Servisní pracovníci společnosti Higer Bus uvedli: „Podílet se na první globální fotbalové akci konané na Blízkém východě je nám velkou ctí. Do tohoto úkolu vložíme veškerou svou energii, zajistíme světovým fanouškům pohodlné a komfortní dopravní služby a předvedeme styl společnosti Higer Bus a kvalitu čínské značky."

Mezinárodní fotbalová soutěž není významnou událostí jen pro fanoušky, ale i pro společnosti, připravené zde plnit své poslání a úkoly. Společnost Higer Bus, vybavená vynikající kvalitou, bezpečností, pohodlím pro cestující a skvělými službami na sebe znovu bere odpovědnost za zajištění podpory proslulé akce a ukazuje celému světu devizy čínské výroby.

Lepší cesta s Higerem, lepší cesta spolu! Společnost Higer Bus plně podporuje světové fotbalové mistrovství.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1950242/20221117__________________Final8.mp4

KONTAKT: 13466544432, lipupu@dsconsulting.com; lihuijuan@dsconsulting.com

zpět na článek