metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 17 °C

Pátek, 25. září 2020. Svátek má Zlata.
To je pan Hannig, že? My ho máme rádi
To je pan Hannig, že? My ho máme rádi | foto: ROZUMNÍ - Petr Hanning

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

To je pan Hannig, že? My ho máme rádi

28. srpna 2020
Komerční sdělení Takto se o vás zmínila paní uvaděčka, když jste šel přede mnou na film Havel. Zaznamenala jsem od spousty lidí názor, že by vás rádi viděli jako příštího prezidenta, že jste jim byl sympatický jako kandidát při minulé prezidentské volbě. Budete znovu kandidovat?

Ono nejde o to, zda bych kandidovat chtěl či nikoliv. Získat podpisy 10 senátorů při dnešním složení Senátu je nemožné. Zbývá 20 podpisů poslanců. Předsedové stran nyní působících v parlamentu rozhodně nedovolí svým poslaneckým klubům, aby mou kandidaturu podpořily.

Takže není žádná cesta, jak vyhovět velkému počtu vašich příznivců?

Existuje cesta. Začít tak zvaně od píky. Je třeba, aby se Rozumní dostali příští rok do Poslanecké sněmovny. Úspěšná cesta začíná už letos ve volbách do krajských zastupitelstev. Každý můj podporovatel by si neměl nechat ujít možnost volit v letošních krajských volbách a volit skutečnou změnu. Rozumné.

Viděla jsem, že existuje pouze 6 stran či hnutí, které kandidují samostatně ve všech krajích a Rozumní jsou mezi nimi. Znamená to, že přisuzujete krajským volbám velkou důležitost?

Rozhodně. Každý, kdo se podívá na stav našich lesů, musí pocítit smutek a hořkost. Kdysi naše největší přírodní bohatství je v troskách. A není to jenom suchem. Pamatujete se, jak se před deseti lety přivazovali aktivisté z neziskovek ke kmenům stromů napadených kůrovcem s tím, že si příroda poradí sama? Takže si příroda poradila. Na Šumavě je dnes v těch místech skoro poušť a kůrovec se rozletěl po celé zemi. Krajské volby jsou předstupněm k volbám parlamentním. Je třeba změnit zákony tak, aby bylo možno lesy účinně sanovat, dále donutit firmy, aby svážely stromy po vrstevnicích. Současná, k přírodě necitlivá praxe těžby způsobuje, že veškerá vláha z lesů okamžitě odteče a navíc ještě způsobuje lokální záplavy. Nezapomínejme, že zdravé lesy jsou nepominutelnou zásobárnou pitné vody.

Jaký je váš volební program?

Hlavním bodem je regionální soběstačnost, včetně potravinové. Vrátit na naše pole tradiční plodiny. Na Vysočinu brambory, do Polabí a na Hanou obilí atd. Důsledná kontrola odváděných prací při opravách silnic, aby se vlivem šlendriánu nemuselo za tři roky opravovat znovu. Lékaře, včetně zubařů, vrátit do všech míst, kde se jich nyní nedostává. Jak? Jednak jim zařídit ordinace a bydlení v místě, ale hlavně zajistit, aby po atestaci alespoň 5 let vraceli daňovým poplatníkům to, že studovali zadarmo, za jejich peníze. Je hluboce nemorální okamžitě jít pracovat za většími výdělky do zahraničí. V rámci kraje podporovat učňovské školství. Všude scházejí mladí odborníci a staří už odcházejí nebo přestávají vlivem různých, slušně řečeno, omezení podnikat. Musíme změnit myšlení nás všech. Vrátit se k tomu, co bylo po staletí funkční a pro život přínosné a neodporující zdravému rozumu. A začít právě teď. V krajských volbách volit č. 82, Rozumné

Děkujeme za rozhovor

Zadavatel a zpracovatel ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty

To je pan Hannig, že? My ho máme rádi

Hlavní zprávy

Ředitelka Kongresového centra Praha je optimistka: „Žampiony pěstovat nebudeme“

Lenka Žlebková
vydáno 24. září 2020  16:50

Kongresový a veletržní byznys patří k těm, který dostal s epidemickým omezením těžkou ránu. V podstatě stojí. Nemůže si pomoci ani tím, že jako restaurace...  celý článek

Pražští hospodští teď sklízejí plody arogance vůči domácím

ilustrační snímek
vydáno 24. září 2020  14:18

Centrum metropole úpí. Našinci se zdejším restauracím a hospodám vyhýbají obloukem.  celý článek

Nejnižší riziko korupce ze všech částí Prahy je na „trojce“

Starosta městské části Prahy 3 Jiří Ptáček
vydáno 24. září 2020  7:06

Tahle městská část patří po dobu své historie mezi nejsvéráznější v Praze. Známá je žižkovskými Pepíky, slavnými hospodami, kde se scházely nejrůznější...  celý článek

Nezaplacené nájmy i výplaty. Kinaři nemají co promítat. Soumrak biografů je za dveřmi

Wonder Woman 1984 je akční film režisérky Patty Jenkinsové. V titulní roli se...
vydáno 24. září 2020  5:32

Nemáte-li náladu na trochu toho neradostného čtení, doporučuji odvrátit zrak. Navždy se totiž schyluje ke konci biografů tak, jak je všichni známe.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám