metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 5 °C

Neděle, 23. ledna 2022. Svátek má Zdeněk.
Mintr | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí vás únava nebo bolesti? Do lázní můžete jet i bez doporučení lékaře

Komerční sdělení Máte pocit únavy a vyčerpání, nic vás netěší a těžko ráno vstáváte z postele jen, abyste znovu šli do práce a pořád dokola opakovali ty samé úmorné úkoly? Takové období může mít občas každý, ale pokud to po pár dnech samo nepřejde, je dobré začít hledat nějaké řešení.

Tím může být třeba odpočinek – ale ne ledajaký, rovnou v lázních. A tam nemusíte jen tehdy, pokud jste v důchodovém věku nebo vás tam posílá lékař.

Kdy vám lázně prospějí?

Běžně se do lázní jezdí na doporučení lékaře. Může se jednat o celou řadu zdravotních potíží od problémů s pohybovým aparátem, přes kožní potíže až po dýchací problémy. Pokud jste v posledních měsících prodělali závažné onemocnění nebo trpíte nějakou chronickou nemocí, zkuste zjistit, zda by vám na pobyt nepřispěla třeba i pojišťovna. Dnes máte snadno dostupné objednání k lékaři online, takže si rychle dohodnete schůzku a nemusíte trávit hodiny na telefonu. Lékař může vyhodnotit váš zdravotní stav a třeba vám doporučí termální koupele nebo jinou formu terapie. Nevěště ale hlavu, pokud vám lékař řekne, že na lázně nemáte nárok. Můžete si pobyt zajistit i zcela nezávisle a zaplatit si jej sami.

Proč se to vyplatí?

Především získáte dokonalý servis vašeho porouchaného těla i mysli. Jestliže vás bolí záda, oči, těžko se vám vstává a už vůbec se vám nechce do sportu, pak je načase dopřát tělu trochu regenerace. V lázních si můžete objednat řadu procedur, které posílí vaše ochablé svaly a pomohou vám dát se trochu dohromady. Intenzivní rehabilitace na špičkové úrovni s přírodními procedurami vám může přinést rychlou úlevu, ale také pomůže problémům předcházet. Na cvičení vám postačí pohodlné legíny a tričko, všechno ostatní vám školený personál vysvětlí a dohlédne, abyste si neodborným cvičením neublížili.

Před zimou posilněte imunitu

Zejména na podzim a v zimním období může být vaše obranyschopnost oslabená. Snadno se dá ale posílit, pokud víte, jak na to. V tom vám v lázních také mohou pomoci. Doporučí vám vhodný jídelníček, otužování, saunování nebo masáže, které vám pomohou dostat se před zimou do perfektní kondice, ve které vás žádná chřipka ani nachlazení neskolí. Stačí dva týdny v lázních, které vás nabijí energií na další dva měsíce. Silná imunita vám zaručí nejen to, že budete výkonní v práci, ale zajistí také bezproblémové fungování všech oblastí vašeho těla.

Udělejte si to hezké

Vyrazte klidně ve dvou – koneckonců proč nespojit příjemné s užitečným? Společně si můžete užít nejen procedury a cvičení, ale třeba také výlety po okolí nebo oslavit společné výročí. Jako památku na tento hezký pobyt si můžete odvést třeba náramek Coeur de Lion, který vám bude připomínat příjemně strávený čas v lázních. Takový pobyt pak můžete darovat i jako velmi hezký a netradiční dárek pro vaše blízké, kteří si potřebují trochu odpočinout a načerpat síly.

Kam jet?

V Česku i na Slovensku je lázní celá řada. Stačí zadat do vyhledávače heslo lázně a hned vám vyjede seznam nejvyhledávanějších lokalit. Velmi oblíbené jsou například lázeňská města na západě Čech, ale rozhodně nejsou jedinou možností. Zkuste vybírat spíše dle zaměření a nabízených služeb. Mnoho míst nabízí také speciální pobytové balíčky pro samoplátce, které často zahrnují kromě procedur také nějaký další program, degustační menu v restauraci nebo výlet. Nejlepší navigace do auta vám dá jasnou představu o tom, jak dlouho vám bude trvat cesta a výlet máte hned naplánovaný. Zaručujeme, že si odpočinete jako málokdy jindy. Lázně jsou totiž stvořené pro to, aby z vás udělali nového člověka a pomohly vám opět se postavit na nohy. Uvidíte, že vám taková dovolená udělá jednou za rok skutečně dobře.

Hlavní zprávy

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Youtuberská limuzína stojí. Žáci buštehradské školy se vozí raději ve svém

vydáno 22. ledna 2022  8:46

Na „buštěhradském hrádku“ se studenti učí nejen točit videa, ale také hrát a vytvářet počítačové hry. Pro některé to je splnění velkého snu.  celý článek

Nejen Hra na oliheň. Jižní Korea umí pro Netflix točit i kvalitní reality show

Strážce streamu
vydáno 21. ledna 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU Už jste stihli zkouknout všech osm dílů seznamovací reality show Peklo pro nezadané, která měla na Netflixu premiéru kolem vánoc? Pokud ne, tak to...  celý článek

Chcete-li jezdit autem s ELkovou SPZkou, musíte mít kde dobíjet. Teď je to však snazší

vydáno 21. ledna 2022  12:27

SPZka s písmeny EL vám zajistí spoustu výhod. Od parkování zdarma na modrých zónách, přes umožnění vjezdu tam, kam se ostatní vozy nedostanou, až po...  celý článek

Vaše fotky z Prahy