metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 28 °C

Neděle 3. července 2022. Svátek má Radomír
Tři stovky karatistů zabojují o trofeje při tradičním Kamiwaza Cupu v Praze | foto: České unie sportu

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tři stovky karatistů zabojují o trofeje při tradičním Kamiwaza Cupu v Praze

Komerční sdělení Pražský Chodov se v sobotu 23. dubna opět stane dějištěm prestižního turnaje Kamiwaza Cup, který se už stal klasickou součástí programu vyznavačů japonského bojového umění karate. Potěšující zprávou je, že zájem o účast na této akci se vrátil na úroveň před koronavirovou pandemií.

Turnaj se navíc stal také v tomto roce součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož exkluzivním mediálním partnerem je vydavatelství MAFRA.

Tři stovky karatistů zabojují o trofeje při tradičním Kamiwaza Cupu v Praze

„Počty přihlášených účastníků jsou pěkné a výrazně narůstají od dob uvolnění protiepidemických restrikcí počátkem března. Počítáme, že se do akce zapojí kolem tří stovek bojovníků. Turnaj je velice oblíbený pro svůj motivační charakter, k účasti totiž není nutné mít bůhvíjaké předchozí zkušenosti. Své schopnosti si zde tedy může vyzkoušet prakticky každý zájemce,“ uvedl ředitel turnaje Filip Miler z pořádajícího Sportovního klubu Kamiwaza Karate.

Soutěže ve sportovní hale Jedenáctka na Chodově vypuknou v sobotu v 9 hodin. Karatistické naděje si přitom budou moci zvolit některou z osmi disciplín – karate agility, kihon/kihon-ido, kumite balloon, kata beginner, kumite beginner, standardní kata a kumite. Členové SC Spirit Říčany a SK Kamiwaza Karate se ještě navíc mohou zapojit do bonusového chytání pásků.

a

„Většina startujících si samozřejmě vyzkouší vícero disciplín, za odměnu se ti nejlepší mohou těšit na medaile a diplomy. Tradičně velký zájem bývá o závěrečnou tombolu, v níž máme opět spoustu zajímavých cen věnovaných sponzory,“ prozradil Filip Miler.

Hlavní zprávy

Monacké knížectví nad pražským Botičem aneb Kde žijí milionáři nad chatrčí

PRAHA? AHA!
vydáno 3. července 2022  11:07

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Pražské pouliční osvětlení je zase chytřejší. Novinka navíc šetří energii

vydáno 3. července 2022  5:41

Správce veřejného osvětlení – Městská společnost Technologie hlavního města Prahy (THMP) – pokračuje v zavádění chytrých technologií v metropoli. Od...  celý článek

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek