metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 1 °C

Středa, 8. prosince 2021. Svátek má Květoslava.
Třinec ovládl druhou ligu amerického fotbalu i bez pozitivního Kosniovského | foto: Václav Mašinda

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Třinec ovládl druhou ligu amerického fotbalu i bez pozitivního Kosniovského

Komerční sdělení Finále druhé ligy amerického fotbalu přineslo napínavou zápletku. Třinec Sharks přicestovali na hřiště Pardubic Stallions bez quarterbacka Alana Kosniovského. I přes absenci klíčového hráče útoku se Sharks podařilo finálový zápas ovládnout 21:15.

Útok Stallions vstoupil do zápasu dobře a rychle se dostal s míčem k blízkosti endzóny. Jenže při jednom z passů quarterbacka Matěje Linka dokázal obránce Sharks vyrazit míč do vzduchu, kde ho lapil třinecký Adam Javorek a přesprintoval téměř celé hřiště. Sharks ale nabídnutou pozici nedokázali využít, když pokus o field goal zablokovala obrana Stallions.

Sharks bez svého quarterbacka, který do finále nenastoupil kvůli pozitivnímu testu na covid, využívali především běhové hry, kterou obrana Stallions nedokázala v průběhu celého zápasu zastavit. „Před zápasem jsme měli problémy, ale ty motivovaly náš tým, což vedlo k výhře,“ okomentoval absenci Kosniovského hlavní trenér Sharks Rafal Grabowski.

Skóre zápasu otevřel na konci úvodní čtvrtiny třinecký Dalibor Javorek, který si našel cestu ze 3yardové vzdálenosti až do endzóny.

Útok Stallions střídal posuny s míčem s chybami a ztrátami míčů. O první body domácích se tak postarala obrana. Sharks chtěli odkopávat z hloubi vlastní endzóny, ale odkopávajícímu hráči vypadl míč. Ten zalehl v endzóně obránce Václav Zbortek. Po neúspěšném potvrzení touchdownu bylo skóre 7:6 pro Sharks.

Stallions se dostali do vedení na konci třetí čtvrtiny, když si quarterback Linek nechal míč pro sebe a z 11yardové vzdálenosti prokličkoval až do endzóny. Po neúspěšném dvoubodovém potvrzení vedly Pardubice 12:7.

a

V závěrečné čtvrtině se o slovo přihlásil running back Sharks Martin Mísař. Díky běhové hře neměli Sharks problém přejít celé hřiště a Mísař skóroval dva touchdowny. „Nebyli jsme schopni zastavit dominantní třineckou runovou hru, a to rozhodlo,“ viděl důvod prohry hlavní trenér Stallions Petr Košťál.

Stallions v závěru zápasu už dokázali pouze korigovat skóre na konečných 15:21. Sharks i bez svého quarterbacka dokázali ovládnout průběh zápasu a slaví vítězství ve 2. Lize. Reportáž z finálového zápasu odvysílá ČT sport v magazínu Touchdown. V nadcházejícím díle je pro diváky připravena také soutěž o vouchery Burger King.

Hlavní zprávy

Kdo chce tisknout noviny a knížky, nebo balit zboží pro zákazníky, ten si před Vánocemi počká

vydáno 8. prosince 2021  10:00

Papír si vzít nedáme. Vyznavači tištěných novin, časopisů a literatury milují šustot obracených stránek. Vydavatelé však mají starosti.  celý článek

Počíhejte si na něj. Nový bus v Praze střídá linky jako ponožky

vydáno 8. prosince 2021  5:33

Prototyp vozu SOR bude po hlavním městě jezdit rok. Znají ho i v Hradci Králové nebo například v Kladně.  celý článek

Ne každá skulina je bezpečná. Nemáte náhodou doma v kamnech sýkorku?

vydáno 7. prosince 2021  18:54

Podívejte se občas pozorně do systému vytápění. Komín z plynového kotle nebo z topení bez krycí mřížky se může stát pro zvířecího návštěvníka pastí....  celý článek

Na teplé oblečení řidičů MHD dohlížejí odborné komise

vydáno 7. prosince 2021  5:10

Zimní stejnokroje zaměstnanců pražských dopravců obvykle obsahují třeba i pořádnou bundu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy